x-kom hosting

Problem z instalacją Twierdza 2 Deluxe

Mekefeke
utworzono
utworzono

Kupiłem sobie ostatnio w Empiku Twierdzę 2 Deluxe, po powrocie do domu ucieszony z zakupu nowej gry od razu zabrałem się do instalacji. Po włożeniu płyty do napędu nastąpił pierwszy problem ponieważ nie działał Autostart, więc uruchomiłem instalacje za pomocą setup.exe . Po zainstalowaniu gry włożyłem drugą płytę z patchem 1.4.1 i spolszczeniem lecz opcja instalacji w/w dobrodziejstw była jak by odznaczona(nie dało się w nią kliknąć). Wszystko działo się na Windows 7. Jeżeli ktoś wie co w tej sytuacji mogę zrobić aby zainstalować patch ze spolszczeniem proszę o pomoc :)
pozdrawiam!

nilhus
komentarz
komentarz

gra jest zrobiona pod win7?

Mekefeke
komentarz
komentarz

Niestety nie zwróciłem na to uwagi przy zakupie i okazuje się że gra jest dla 98SE/ME/XP/VISTA. Da się mimo tego coś z tym zrobić?

nilhus
komentarz
komentarz

da się. w internecie jest dużo wskazówek jak to zrobić. można też chyba odpalić grę w trybie zgodności np. z xpekiem z tym że w win7 ja ci za wiele nie pomogę bo sam mam xpeka i na win7 tylko czasami jestem na lapku u braciaka

a jeżeli nie da się w trybie zgodności to bodajże trzeba coś tam w plikach pozamieniać. poszukaj na necie powinno być.

ok już chyba wiem. zgodność powinna być we właściwościach pliku

jak nie pujdzie to napisz jeszcze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.