Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Problem z instalacją Twierdza 2 Deluxe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Mekefeke

Mekefeke
  • Użytkownik
  • 7 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 02 grudzień 2011 - 01:43

Kupiłem sobie ostatnio w Empiku Twierdzę 2 Deluxe, po powrocie do domu ucieszony z zakupu nowej gry od razu zabrałem się do instalacji. Po włożeniu płyty do napędu nastąpił pierwszy problem ponieważ nie działał Autostart, więc uruchomiłem instalacje za pomocą setup.exe . Po zainstalowaniu gry włożyłem drugą płytę z patchem 1.4.1 i spolszczeniem lecz opcja instalacji w/w dobrodziejstw była jak by odznaczona(nie dało się w nią kliknąć). Wszystko działo się na Windows 7. Jeżeli ktoś wie co w tej sytuacji mogę zrobić aby zainstalować patch ze spolszczeniem proszę o pomoc :)
pozdrawiam!
  • 0

#2 OFFLINE   nilhus

nilhus
  • Użytkownik
  • 946 postów
40
Neutralny

Napisano 02 grudzień 2011 - 09:57

gra jest zrobiona pod win7?
  • 0

#3 OFFLINE   Mekefeke

Mekefeke
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 7 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 04 grudzień 2011 - 01:32

Niestety nie zwróciłem na to uwagi przy zakupie i okazuje się że gra jest dla 98SE/ME/XP/VISTA. Da się mimo tego coś z tym zrobić?
  • 0

#4 OFFLINE   nilhus

nilhus
  • Użytkownik
  • 946 postów
40
Neutralny

Napisano 08 grudzień 2011 - 12:11

da się. w internecie jest dużo wskazówek jak to zrobić. można też chyba odpalić grę w trybie zgodności np. z xpekiem z tym że w win7 ja ci za wiele nie pomogę bo sam mam xpeka i na win7 tylko czasami jestem na lapku u braciaka

a jeżeli nie da się w trybie zgodności to bodajże trzeba coś tam w plikach pozamieniać. poszukaj na necie powinno być.

ok już chyba wiem. zgodność powinna być we właściwościach pliku

jak nie pujdzie to napisz jeszcze
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)