x-kom hosting

Jaki macie samochód? A jaki chcielibyście mieć?

szynszyl1337
komentarz
komentarz
Dnia 22.02.2017 o 11:40, cinomatic napisał:

Już ze sobą ponad 4,5 roku :)

 

9c3a7fdb0ff6e412gen.jpg

Z jasnej ciekawości, czy też dostałeś wezwanie na akcję serwisową poduszki kierowcy??

cinomatic
komentarz
komentarz

Dostałem dostałem ;] i już zrobiłem ;] szybko i sprawnie to poszło bo czekałem jakieś 50 minut, także niecała godzinka i po sprawie ;]

A akcja dotyczy napełniacza poduszki powietrznej ;]

 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Bardzo miłe jest to uczucie, że pamiętają o samochodach mających 13-16 lat.

  • Super 1
pixell
komentarz
komentarz

Kurcze tak czytam te wasze spalania i przyznam, że dawno już nie miałem tak małego spalania jak wy. Ze względu na pewno na to, że samochód custom w komorze i z tego, że bardzo dynamiczna jazda bo ciągle gdzieś się człowiek śpieszy.

  • 1 rok później...
ryoko
komentarz
komentarz

Ja mam Toyotę Yaris z 2015 roku z instalacją gazową - fabryczna - brc (w fazie ciekłej - jest coś takiego ?!!? ). Bardzo sobie chawalę , piekne auto - mimo że ma homologację cięzarową , i tylko fotel kierowcy i pasażera, ale więcej nie potrzebuje, ale za to na zakupach mogę szaleć gdyż bagażnik jest ogromny. Koszt 300 km to jakieś 50-70 zł - zależy od cen gazu, i mam pełen bak benzyny. Jest w kolorze biały akryl, ale bardzo kocham swoje autko. I coś w silniku ma łańcuch, którego nie trzeba wymieniać jak się regularnie wymienia oleje. 

  • 2 miesiące później...
Kotecek_PL
komentarz
komentarz (edytowane)

Posiadam Suzuki Vitarę z 1989 roku z silnikiem diesla 3.0 TD. Przebieg 840.000, samochód wymęczony w terenie ale się trzyma .

Edytowane przez Kotecek_PL
  • 4 tygodnie później...
KubaJeziorski90
komentarz
komentarz

Odnośnie regeneracji turbosprężarki:

Jestem posiadaczem Seata Leona 1M FR 1.9tdi 150km kod silnika ARL. W 2012r. regenerowałem turbosprężarkę Garrett GT1749vb i do dzisiaj zero kłopotów. Wtedy zapłaciłem za regenerację 1900zł. Gdybym mógł cofnąć czas to dołożyłbym i kupił Garrett GTB 2260 i większe moce były by w zasięgu.

Jeśli zdecydujesz się na regenerację to dobrze zapoznaj się z regulaminem gwarancji.

  • 3 miesiące później...
Afraidka
komentarz
komentarz

Marzy mi się rodzinny Ford Kuga :)

  • 1 miesiąc później...
KaroliaHejnal
komentarz
komentarz

Posiadam Forda Kugę, ale zastanawiam się nad wymianą go na Infiniti. 

  • 2 miesiące później...
runted
komentarz
komentarz

ja mam Golfa IV, ale wymieniłbym na coś nowszego.

  • 5 miesięcy później...
tazbierek
komentarz
komentarz

honda accord 2018 

36594253_1917822568284978_7696805067738841088_n.jpg

  • 3 tygodnie później...
Hack3rNL
komentarz
komentarz

Volvo C30 1.8F Kinetic

asasad.jpeg

  • 1 miesiąc później...
kacik13
komentarz
komentarz

Audi RS3 2019 nardo grey

Michał Gie
komentarz
komentarz

Seat Ibiza 2018.

 

  • 1 miesiąc później...
Grot
komentarz
komentarz

Jeżdżę Oplem Astrą F 1.4 8v 2000r. 

Stary dobry Opelek, jak się trafi nie zgnity to myślę że to auto na lata. Mi pali 7-8l 95, ale jeżdżę głównie krótkie odcinki po mieście, czasami nawet nie dogrzewając silnik.

Gość
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Grot napisał:

Stary dobry Opelek, jak się trafi nie zgnity...

 

Co mówi Opel do rdzy?

Zapraszam w moje skromne progi ;).

 

A wracając do tematu, to obecnie posiadam Peżota w dieslu.

Grot
komentarz
komentarz (edytowane)

Dlatego piszę jak się trafi nie zgnity, co dla Opli jest problematyczne :D. Poprzedni mój wóz to też Astra F, tylko '96 i ona (kupiona za grosze) fruwała świetnie aż zauważyłem dziurę pod pasażerem, wielkości "większej niż pięciozłotówka" ;). O dziwo progi były zdrowe, tragedia to okolice baku,tylne nadkola i cała podłoga.

Jednak  jak trafimy blacharsko zdrowy egzemplarz to pancerne jednostki.

Sam dałem za niego myślę około 150% średniej wartości dla tego modelu. (czyli i tak niewiele bo to tanie auta).

Edytowane przez Grot
  • 6 miesięcy później...
snuffmajster
komentarz
komentarz (edytowane)

Jestem sponsorem tego oto Łosia (V40 1.8 122KM PB+LPG) z 2000 roku. Już wolałbym mieć albo 2 żony albo z 3 dodatkowe koty - na bank kosztowałyby mnie mniej niż utrzymanie tego pomiotu trędowatej ladacznicy i szatana. Ciągle coś, w rok na serwis poszło 12k (w tym czasie przejechane 20k km).

 

F6F4A076-CEC3-4B6E-87B6-61DB96515FAC.thumb.jpeg.83878531916bb5d720aa738fa2fb3520.jpeg
 

Dzisiaj mija 367 dzień od zakupu i tydzień od ostatniego serwisu. Jadę sobie do pracy a tu jeb: znowu chce piniondze...

 

92C42093-820D-42AC-A4CF-64E7B3C0804A.thumb.jpeg.56d32484094578664833bbac4204265a.jpeg
 

A serduszko mówiło, kup znowu Carine E... Nigdy więcej rozsądku (no bo przecież lepiej kupić młodsze Volvo, one się nie psują...)

Teraz planowana zmiana na Corollę/Avensis albo Accorda VI.

Edytowane przez snuffmajster
Niebieska
komentarz
komentarz

To jak widzę jak rozpuszczony dzieciak jest :rotfl:

AudiAWX
komentarz
komentarz

Miałem V40 1997r LPG z 1.8 renault laguna pod maską i nic, w życiu złego słowa nie powiem.
Ale tych co kupili z silnikiem 1.8 Mitsubishi to mi żal...

snuffmajster
komentarz
komentarz
2 godziny temu, AudiAWX napisał:

Miałem V40 1997r LPG z 1.8 renault laguna pod maską i nic, w życiu złego słowa nie powiem.
Ale tych co kupili z silnikiem 1.8 Mitsubishi to mi żal...

No tu jest silnik Volvo ale ze zmiennymi fazami rozrządu... Za nastawnik olejowy + rozrząd + koło zmiennych faz dałem prawie 3k. Cholernie skomplikowane silniki. Plus od kilku dni terkocze mi chyba skrzynia. Ta sławna Renault... 

 

Co do motoru GDI - jak nie widział gazu to może jeszcze da się tym jeździć, ale fakt jeszcze gorsze od kapryśnych 122KM.

 

8 godzin temu, Niebieska napisał:

To jak widzę jak rozpuszczony dzieciak jest :rotfl:

 Oj bardzo rozpuszczczony - tylko dej i dej. Najchętniej to sprzedałbym w cholerę ale wytłumacz żonie że 5 auto w  niecałe 4 lata jest konieczne i normalne xD

Niebieska
komentarz
komentarz

Jak widzę auta Cię nie lubią skoro to by było 5 w ciągu czterech lat :lol2:

  • Haha 1
snuffmajster
komentarz
komentarz
16 minut temu, Niebieska napisał:

Jak widzę auta Cię nie lubią skoro to by było 5 w ciągu czterech lat :lol2:

Bardziej to ja jestem niestały w uczuciach ;P Do dziś żałuję sprzedaży 2 z nich: Cariny E 2.0 z 1992 i Grande Punto 1.3 z 2008 (to z niego przesiadłem się na Volvo bo chciałem większe)... A wszystko było tam ogarnięte... Wyznaję zasadę że mogę sobie nowych spodni nie kupić ale auto ma być sprawne a zwierzaki najedzone ;P

Niebieska
komentarz
komentarz

Mój ojciec ma grande punto 1.4 benzyniak, bardzo dobre auto :D Twoje wybrzydzanie zostało ukarane jak widzę :P

snuffmajster
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Niebieska napisał:

Mój ojciec ma grande punto 1.4 benzyniak, bardzo dobre auto :D Twoje wybrzydzanie zostało ukarane jak widzę :P

I to bardzo :P Czas się nawrócić i wrócić do japońców :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.