Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Pentagram Cerberus P 6342,dziwne zachowanie po konfiguracji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   mishi93

mishi93
  • Użytkownik
  • 188 postów
1
Neutralny
  • Numer GG:
  • Miejscowość:Opole

Napisano 16 listopad 2011 - 20:53

Witam!
Kupiłem sobie dzisiaj ww. router by stworzyć sieć bezprzewodową w domu. Dostawcą jest Netia (Net24) 1 albo 2 mb/s, wykorzystuje annex A. Wszystko na opakowaniu ładnie napisane, adsl2+, obsluguje netie, annex a itp... sadzilem ze problemow nie bedzie, ale...

Po podłączeniu, zalogowaniu się do routera przez przeglądarke internetową uzupełniłem dane dotyczące nazwy użytkownika, hasło, klucz sieciowy itp - podstawowa konfiguracja. Wszystkie ładnie łączy, nie narzekam. Jednak po zapisaniu tych ustawień, gdy wchodzę włączam znow przeglądarkę by sprawdzić czy działa internet (dioda DSL na routerze świeci nieprzerwanie) pojawia mi się okno dotyczące logowania do routera. Gdy wpisuej dane wchodzi mi w ustawienia, gdy daje anuluj i chce surfowac po internecie to nie jestem w stanie, bo strony sie nie ładują.

O co może chodzic?
Dodam, iż probowałem to robić i na MACu i na laptopie z tym samym skutkiem.
Pozdrawiam
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)