x-kom hosting

Windows 7 - nie rozpoznaje pada (Kod 43)

xKamci0x
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem że chciałem sobie dzisiaj zagrać, lecz gdy podłączam pada (treacer chalanger TRJ-301)wyskakuje chmurka: "nie rozpoznano urządzenia" a dokładniej:
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
Dzień wcześniej wszystko działało. Zaktualizowałem sterowniki z strony producenta (tracer).
Wie ktoś może jak mi pomóc?

Gość
komentarz
komentarz

Pokaż obrazek z Menedżera Urządzeń (Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej)

xKamci0x
komentarz
komentarz

Zdjęcie poniżej:

win7.png

Gość
komentarz
komentarz

PPM na Unknown Device i dajesz odinstaluj. Tylko wcześniej odłacz tego pada.

Jeśli to nie pomoże. Masz odinstalować wszystkie kontrolery USB. Restart i dopiero potem podpiąć pada.

xKamci0x
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło, dalej to samo.
Masz jakiś inny pomysł? ;)

Gość
komentarz
komentarz

Wejdx Menedżera Urządzeń i kliknij PPM na Unknown devices > Własciwości > Szczególy
z listy wybierz identyfikator sprzetu i podaj go

xKamci0x
komentarz
komentarz

USB\UNKNOWN

Gość
komentarz
komentarz

jaki to system 32, czy 64 bit?
Podaj link do sterów.

xKamci0x
komentarz
komentarz

32
sterów czego - pada?

http://www.tracer.pl/Produkt/TRAJOY16234/Gamepad_TRACER_Challenger_USB

Gość
komentarz
komentarz

A jak instalujesz stery? Przy podpietym urządzeniu?

xKamci0x
komentarz
komentarz

instalowałem już przy podpiętym, odinstalowałem i przy nie podpiętym ponownie instalacja

Reinstal systemu w czymś pomoże? Jak myślisz?

Gość
komentarz
komentarz

Poczytaj to:
 

Cytuj

 

Problem z gamepadem Tracer Challenger TRJ-301

Mam problem z gamepadem,sterowniki są zainstalowane (były w opakowaniu)
i nie wiem co mam zrobić,w windowsie pisze że sterowniki są zainstalowane poprawnie,czyżby normalnie nie jest kompatybilny?

 

Z tego co mi wiadomo to pady od xboxa i logitecha są do tej pory pewnie kombatybilne ;/

 

na jakichś targach mówili że zwiększą liczbę kompatybilnych kontrolerów. ten model który podałeś nie jest na liście obsługiwanych. Rada: albo zaczekaj aż raczą dodać tego pada do listy lub kup pada od Xboxa 360 ;)

 


Może chodzi o brak kompatybilności sterownika z systemem?
A spróbuj zainstalować sterowniki do Visty 32bit.

xKamci0x
komentarz
komentarz

Tutaj chodzi o kontatybilność w stosunku do gry, a mi windows w ogóle nie rozpoznaje pada.

a te sterowniki to czego? tego pada? bo jest tylko 1 i chyba on jest dla każdego windowsa. Pożyczyłem pada od kolegi i też u mnie nie działa ( u niego wszystko działało), a z kolei gdy chciałem podpiąć swojego (tracer'a)do kompa kolegi - nie dziła. Nie mam pojęcia o co chodzi

nawet reinastal systemu zrobiłem i dalej nic ;/

Gość
komentarz
komentarz
Cytuj

a te sterowniki to czego? tego pada? bo jest tylko 1 i chyba on jest dla każdego windowsa.


W pakiecie są wszystkie stery do róznych sytemów. Ty instalujesz i powinieneś mieć okno wyboru do jakiego systemu chcesz zainstalować sterownik pada.
 

Cytuj

Pożyczyłem pada od kolegi i też u mnie nie działa


To samo urządzenie i ten sam system?

 

Cytuj

chciałem podpiąć swojego (tracer'a)do kompa kolegi - nie dziła. Nie mam pojęcia o co chodzi


Może pad jest niesprawny

xKamci0x
komentarz
komentarz

1 Właśnie gdy ściągam sterownik i daje "setup" od razu jest instalacja bez wyboru systemu.

2 Pad inny ale również nie chodzi na moim kompie ( u kolegi wszystko ok i system tez ten sam - windows 7)

3 Kolegi pad (działający u niego ) nie działa u mnie a z kolei mój pad nie działa u mnie i również u niego

Jakieś pomysły jeszcze? Bo jeżeli nie to nie wiem co robić ;/ może gdzieś zawieść do jakiegoś serwisu, ile by wzięli za taką "błachostkę"

Gość
komentarz
komentarz

Instalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głownej?

xKamci0x
komentarz
komentarz

tak, dalej nic ;/

z płyty dołączonej do kompa oraz sciągłem najnowsze ze strony producenta

jakieś inne pomysły?

hah, teraz kolega pisze że jemu na jego kompie nie działa po tym jak podpiąłem jego pada do mojego kompa... bez sensu.
Czyli wg mnie coś jest z moim kompem (wirus? - raczej nie, kilka dni temu skanowałem całego kompa) że jak się podłączy do mojego kompa pada to już na innych kompach nie działa... tylko dlaczego ;/

odświerzam
Nikt nie ma pomysłu jak temu zaradzić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.