Sign in to follow this  
Followers 0
xKamci0x

Windows 7 - nie rozpoznaje pada (Kod 43)

17 posts in this topic

Witam, mam taki problem że chciałem sobie dzisiaj zagrać, lecz gdy podłączam pada (treacer chalanger TRJ-301)wyskakuje chmurka: "nie rozpoznano urządzenia" a dokładniej:
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
Dzień wcześniej wszystko działało. Zaktualizowałem sterowniki z strony producenta (tracer).
Wie ktoś może jak mi pomóc?

PPM na [b]Unknown Device[/b] i dajesz odinstaluj. Tylko wcześniej odłacz tego pada.

Jeśli to nie pomoże. Masz odinstalować wszystkie kontrolery USB. Restart i dopiero potem podpiąć pada.

instalowałem już przy podpiętym, odinstalowałem i przy nie podpiętym ponownie instalacja

Reinstal systemu w czymś pomoże? Jak myślisz?

Poczytaj to [url="http://nfs-w.pl/Thread-Problem-z-gamepadem-Tracer-Challenger-TRJ-301"]http://nfs-w.pl/Thread-Problem-z-gamepadem-Tracer-Challenger-TRJ-301[/url]
Może chodzi o brak kompatybilności sterownika z systemem?
A spróbuj zainstalować sterowniki do Visty 32bit.

Tutaj chodzi o kontatybilność w stosunku do gry, a mi windows w ogóle nie rozpoznaje pada.

a te sterowniki to czego? tego pada? bo jest tylko 1 i chyba on jest dla każdego windowsa. Pożyczyłem pada od kolegi i też u mnie nie działa ( u niego wszystko działało), a z kolei gdy chciałem podpiąć swojego (tracer'a)do kompa kolegi - nie dziła. Nie mam pojęcia o co chodzi

nawet reinastal systemu zrobiłem i dalej nic ;/

[quote]a te sterowniki to czego? tego pada? bo jest tylko 1 i chyba on jest dla każdego windowsa.[/quote]

W pakiecie są wszystkie stery do róznych sytemów. Ty instalujesz i powinieneś mieć okno wyboru do jakiego systemu chcesz zainstalować sterownik pada.

[quote]Pożyczyłem pada od kolegi i też u mnie nie działa[/quote]
To samo urządzenie i ten sam system?
[quote]chciałem podpiąć swojego (tracer'a)do kompa kolegi - nie dziła. Nie mam pojęcia o co chodzi[/quote]

Może pad jest niesprawny
Edited by squonk

1 Właśnie gdy ściągam sterownik i daje "setup" od razu jest instalacja bez wyboru systemu.

2 Pad inny ale również nie chodzi na moim kompie ( u kolegi wszystko ok i system tez ten sam - windows 7)

3 Kolegi pad (działający u niego ) nie działa u mnie a z kolei mój pad nie działa u mnie i również u niego

Jakieś pomysły jeszcze? Bo jeżeli nie to nie wiem co robić ;/ może gdzieś zawieść do jakiegoś serwisu, ile by wzięli za taką "błachostkę"

tak, dalej nic ;/

z płyty dołączonej do kompa oraz sciągłem najnowsze ze strony producenta

jakieś inne pomysły?

hah, teraz kolega pisze że jemu na jego kompie nie działa po tym jak podpiąłem jego pada do mojego kompa... bez sensu.
Czyli wg mnie coś jest z moim kompem (wirus? - raczej nie, kilka dni temu skanowałem całego kompa) że jak się podłączy do mojego kompa pada to już na innych kompach nie działa... tylko dlaczego ;/

odświerzam
Nikt nie ma pomysłu jak temu zaradzić?