xKamci0x

Windows 7 - nie rozpoznaje pada (Kod 43)

17 postów w tym temacie

Witam, mam taki problem że chciałem sobie dzisiaj zagrać, lecz gdy podłączam pada (treacer chalanger TRJ-301)wyskakuje chmurka: "nie rozpoznano urządzenia" a dokładniej:
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
Dzień wcześniej wszystko działało. Zaktualizowałem sterowniki z strony producenta (tracer).
Wie ktoś może jak mi pomóc?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pokaż obrazek z Menedżera Urządzeń ( [b]Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej[/b])

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef403033a89c0f7c.html

(nie wiem jak innaczej zdj wkleić)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PPM na [b]Unknown Device[/b] i dajesz odinstaluj. Tylko wcześniej odłacz tego pada.

Jeśli to nie pomoże. Masz odinstalować wszystkie kontrolery USB. Restart i dopiero potem podpiąć pada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wejdx Menedżera Urządzeń i kliknij PPM na Unknown devices > Własciwości > Szczególy
z listy wybierz identyfikator sprzetu i podaj go

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jaki to system 32, czy 64 bit?
Podaj link do sterów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
32
sterów czego - pada?

http://www.tracer.pl/Produkt/TRAJOY16234/Gamepad_TRACER_Challenger_USB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A jak instalujesz stery? Przy podpietym urządzeniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
instalowałem już przy podpiętym, odinstalowałem i przy nie podpiętym ponownie instalacja

Reinstal systemu w czymś pomoże? Jak myślisz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Poczytaj to [url="http://nfs-w.pl/Thread-Problem-z-gamepadem-Tracer-Challenger-TRJ-301"]http://nfs-w.pl/Thread-Problem-z-gamepadem-Tracer-Challenger-TRJ-301[/url]
Może chodzi o brak kompatybilności sterownika z systemem?
A spróbuj zainstalować sterowniki do Visty 32bit.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tutaj chodzi o kontatybilność w stosunku do gry, a mi windows w ogóle nie rozpoznaje pada.

a te sterowniki to czego? tego pada? bo jest tylko 1 i chyba on jest dla każdego windowsa. Pożyczyłem pada od kolegi i też u mnie nie działa ( u niego wszystko działało), a z kolei gdy chciałem podpiąć swojego (tracer'a)do kompa kolegi - nie dziła. Nie mam pojęcia o co chodzi

nawet reinastal systemu zrobiłem i dalej nic ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[quote]a te sterowniki to czego? tego pada? bo jest tylko 1 i chyba on jest dla każdego windowsa.[/quote]

W pakiecie są wszystkie stery do róznych sytemów. Ty instalujesz i powinieneś mieć okno wyboru do jakiego systemu chcesz zainstalować sterownik pada.

[quote]Pożyczyłem pada od kolegi i też u mnie nie działa[/quote]
To samo urządzenie i ten sam system?
[quote]chciałem podpiąć swojego (tracer'a)do kompa kolegi - nie dziła. Nie mam pojęcia o co chodzi[/quote]

Może pad jest niesprawny
Edytowane przez squonk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 Właśnie gdy ściągam sterownik i daje "setup" od razu jest instalacja bez wyboru systemu.

2 Pad inny ale również nie chodzi na moim kompie ( u kolegi wszystko ok i system tez ten sam - windows 7)

3 Kolegi pad (działający u niego ) nie działa u mnie a z kolei mój pad nie działa u mnie i również u niego

Jakieś pomysły jeszcze? Bo jeżeli nie to nie wiem co robić ;/ może gdzieś zawieść do jakiegoś serwisu, ile by wzięli za taką "błachostkę"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Instalowałeś sterowniki do chipsetu płyty głownej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tak, dalej nic ;/

z płyty dołączonej do kompa oraz sciągłem najnowsze ze strony producenta

jakieś inne pomysły?

hah, teraz kolega pisze że jemu na jego kompie nie działa po tym jak podpiąłem jego pada do mojego kompa... bez sensu.
Czyli wg mnie coś jest z moim kompem (wirus? - raczej nie, kilka dni temu skanowałem całego kompa) że jak się podłączy do mojego kompa pada to już na innych kompach nie działa... tylko dlaczego ;/

odświerzam
Nikt nie ma pomysłu jak temu zaradzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.