x-kom hosting

[rozwiązany]problem Z Wyswietlaniem Obrazu

atari
utworzono
utworzono (edytowane)

witam mam problem z wyswietlaniem obrazu kompa mam takiego jak w podpisie a monitor benq fp93gp i gram w bioshoc\ha to podczas szybkiego migania swiatla w grze pogazuja mi sie wiele takich jakby paskow przezroczystych szerokosci moze 10cm mozna powiedziec ze skacza od czego to moze byc?

Edytowane przez naekana

arcix
komentarz
komentarz

Może wina lezy po stronie sterowników?Bo nie wydaje mi się aby karta była uszkodzona.Jednak upewnij się uzywając tego programu:

http://www.softpedia.com/progDownload/Vide...load-27460.html

Test min.10 minut,jeżeli nie wystapią żadne błedy to karta jest w ok.

atari
komentarz
komentarz

na programie na ma bledu. Sterowniki mialem najnowsze usunelem je i zainstalowalem te z plyty i jest to samo

kwachu1992
komentarz
komentarz

tylko w tej grze Ci się takie coś pokazuje?

może wina leży po stronie gry?

arcix
komentarz
komentarz
gram w bioshoc\ha to podczas szybkiego migania swiatla w grze pogazuja mi sie wiele takich jakby paskow przezroczystych szerokosci moze 10cm mozna powiedziec ze skacza

Nie znam tej gry,ale jak jest z płytki odpalana to może coś z grą jest nie tak?W innych grach wszystko jest ok?

atari
komentarz
komentarz

i innych tez

kwachu1992
komentarz
komentarz

spróbuj grać na innych rozdzielczościach i innych detalach.

atari
komentarz
komentarz

przeinstalowalem sysytem na 64bit i narazie jest ok

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.