x-kom hosting

Tablety

Basiak
utworzono
utworzono

Witam
Ostatnio zacząłem sie rozglądać za tabletami, ponieważ mam zamiar sobie kupic, tylko ze za dobrze sie nie znam by ocenic który jest lepszy a który jest gorszy. Służył by mi on do czytania, ogladania, grania, jako GPS, a przede wszystkim jako pomoc na uczelni :) najbardziej moją uwage skupiłSamsung Galaxy Tab 10.1. Co o nim myślicie? a moze jest inny tablet w ciekawej cenie?
Obecnie jestem w USA, wiec tableta bede kupować własnie tutaj.
Z góry dzieki za odp.

Gość
komentarz
komentarz

iPAD2

U.C.H.O
komentarz
komentarz

Zadne iPady (ja na nie mowie C**jPady) za dogie, dla snobów i ogolnie jest lepszy o wile mianowicie taki

[url="http://allegro.pl/nowosc-tablet-acer-iconia-a500-64gb-2x1ghz-fullhd-i1796355705.html"]http://allegro.pl/nowosc-tablet-acer-iconia-a500-64gb-2x1ghz-fullhd-i1796355705.html[/url]

Gość
komentarz
komentarz

[quote]
Obecnie jestem w USA, wiec tableta bede kupować własnie tutaj.
[/quote]
Podawaj link do amerykańskiego eBaya albo innego sklepu w stanach!

bub
komentarz
komentarz

Kolega Basiak nie podał budżetu. iPad jest drogi ale np. pod względem wytrzymałości baterii to wzór ;) Acer sporo od niego odstaje - wiem bo miałem ostatnio okazje go testować.

Gość
komentarz
komentarz

W USA nie jest aż tak drogi jak w Polsce, a jakość wykonania jest naprawdę bardzo dobra.

Basiak
komentarz
komentarz

Chce wydac na niego ok 600 dolcow. Wolałbym bardziej coś z androidem, a do ipada caly czas sie zniechecam patrzac jak wiele osob na niego narzeka.

ciaciama
komentarz
komentarz

Dokładnie tak jak mówi Puciek. Jeśli jesteś w USA to bierz iPada. Cena iPada zaczyna sie tam od 500 dolców.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.