x-kom hosting

Jak Podłączyć Komputer A Telewizorem!

kamil_2991
utworzono
utworzono

Witam! Mam karte graficzną NVIDIA GeForce 2 mx/mx 400 64mb. Czy da się podłączyć do mojego pc-ta telewizor tak aby na telewizorze mogłem oglądać filmiki z kompa!? Uprzedzam że jestem zupełnie zielony w tych sprawach proszę pisać najprościej jak się da! heh

pozdro...

modelmaniak6
komentarz
komentarz

możesz kupić przejściówke z allegro ale przy twoim zabytku(karcie graficznej) na dobrą jakość to nielicz

<---------- Jeśli pomogłem daj +

olej3232
komentarz
komentarz

Możesz użyć czegoś TAKIEGO ale nigdy nie widziałem jak to działa. Podejrzewam że nie będzie problemów, ale gwarantować nie mogę!

EDIT:

Dostałem od Ciebie punkcik reputacji w którym spytałeś czy na Twojej słabej karcie graficznej będzie to działać.

Wydaje mi się że tak, choć pewien nie jestem, ponieważ jak pisałem wcześniej, nigdy nie widziałem jak to dziła.

Dzięki temu urządzeniu podłączasz telewizor a komputer wykrywa go jak monitor, więc myślę że jakość obrazu powinna być dość dobra (więcej zależy od urządzenia niż od samej karty)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.