x-kom hosting

Monitor Lcd

Kamik47
utworzono
utworzono

hmm... to chyba caly temat mowi o wszystkim, wogole nie mam zadnego typu jaki monitor ile cali, mysle ze najkorzystniej oplaca sie kupic 22c. lecz moge sie mylic :P Prosze podac konkretne najlepsze firmy, i tak w miare cenowo :)

Kamiljan
komentarz
komentarz

Ja posiadam ten monitor:

LG L196WTQ

Naprawdę godny polecenia, może to nie 22' ale mi 19' w zupełności wystarczy.

Matryca: 2ms

Kontrast: 3000:1

resztę parametrów masz na stronce

Naprawdę polecam żadnych martwych pixeli chodzi pięknie :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Ostatnio w gazecie Next był test monitorów LCD od 20" do 22" i test wygrał Hp Pavilion W2207 i jego cena podana w gazecie to 1310zł. Na drugim miejscu LG L226WA - 1400zł a trzecie Samsung 203B - 900zł. Przy czym Hp ma największy kąt widzenia, wbudowane głośniki i matrycę odblaskową. Oczywiście najlepsza jasność + kontrast ma Hp. Jeżeli nie potrzebujesz takiego monitora ewentualnie wolisz bez głośników to bierz LG. Samsung sporo odstawał od konkurencji pomimo 3 miejsca.

atari
komentarz
komentarz

ja posiadam benq fp93gp i moge go poleci w 100% w grach nie widac zadnych efektow ubocznych a kosztuje ok 900 i ma 19"

Kamik47
komentarz
komentarz

A co powiecie na taki model ASUS VW222S LCD 22' PANORAMA 2000:1 2ms

na allegro bardzo łatwo mozna go znaleść

pozdr

Kurzun
komentarz
komentarz

Asus robi dość dobre monitory więc myślę, że problemów z nim nie będzie.

Kamik47
komentarz
komentarz

MOże sie wiecej osób wypowiedziec na temat tego asusa ??

atari
komentarz
komentarz

ja bym nie bral na twoim miejscu 22"to jak dlamnie duzo za duzo teraz mam 19 i jest dosc duzy. A po 2 nie bral bym panoramicznego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.