x-kom hosting

Jaka To Karta Tv ?

pixel
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Znalazłem starą kartę TV i próbuję ją zainstalować. Nie znam żadnych szczegółów jaki to model itp. poza tym że jest to pixelview bo taką nalepkę ma na sobie :)

I szczerze to też nie za bardzo się na tym znam a chciałbym ją poużywać trochę :(

Pomóżcie proszę podając jaki to model i jakie sterowniki muszę do niej pobrać by działała...

Załączam logi z Hijackthis, Silent Runners i EVEREST'a licząc, że odsłonią przed wami wszystkie potrzebne dane o tej karcie.

Ja się w tym gubię ale może Wy mi coś doradzicie

czekam na pomoc

PS Jeśli postawiłem tego posta w nieodpowiednim miejscu to proszę o przeniesienie

logi.txt

logi.txt

Edytowane przez GoBi
przenosze....

Przemek
komentarz
komentarz

Najlepiej zrob zdjecie tej karty.

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdź napisy na największym układzie scalonym na tej karcie (taki czarny kwadracik) i je tutaj napisz.

kszyhu87
komentarz
komentarz

obadaj to sobie ---> Tuner_PixelView_PlayTVpro.jpg

PixelView PlayTV Pro

Kod producenta: PV-BT878P+FM RC, PV-BT878P+RC

Procesor: Conexant FUSION 878A

Rozdzielczość 640x480 @30kl/s (max. NTSC)

Przetwornik video: 8-bit

Radio (opcja w wersji FM) FM 87,5 - 108MHz stereo

Moduł TPI8PSB02D prod. LG

Zakres TV 48,25-863,25MHz pełne pasmo kablowe

Pasmo kablowe pełne

System wizjii PAL/SECAM//NTSC

System Fonii B/G,D/K mono

Telegazeta programowa

Interfejs PCI

Wejścia Composite Video/S-Video/Audio In, TV-Antena, FM-Antena (opcja w wersji FM)

Zdalne sterowanie standard

Sterowniki Windows 9x/Me/2000/XP

Oprogramowanie PixelView Station

sterowniki na stronie - http://www.prolink.com.tw/

post-8512-1191364188_thumb.jpg

pixel
komentarz
komentarz
wiem, że to trywialne, ale jak już pisałem, moje zdolności w tej kwestii są niespecjalne

Proszę o sugestię: które konkretnie stery mam pobrać?

Proszę o link do tych właściwych

Z góry serdecznie dziękuję za zainteresowanie

kszyhu87
komentarz
komentarz
Proszę o sugestię: które konkretnie stery mam pobrać?

Proszę o link do tych właściwych

twoja karta -->PixelView Play TV Pro ( Model: PV-BT878P+ rev. 4E)

...link do sterowników pod XP ---> ftp://ftp2.nix.ru/download/drivers/only_f...ck_xp/8784e.zip]

pixel
komentarz
komentarz

sterowniki się zainstalowały tylko problem jest taki, że żaden kanał mi nie odbiera

co może być przyczyną ??

mieszkam w akademiku, korzystam z akademickiej kablówki, na TV odbieram programy, a na kompie nie chce działać

Możecie mi coś doradzić ?

Co zmienić w ustawieniach by zaczęło to działać ?

Dalej podtrzymuje, że średnio się na tym znam i potrzebuje wyjaśnień prostych i szybko przyswajalnych ;)

tzn co gdzie wcisnąć by było ok :)

PS Podziwiam Waszą cierpliwość do takich ludzi jak ja

kszyhu87
komentarz
komentarz

nigdy nie miałem stycznośći z tą kartą ... nie wiem jak wygladają ustawienia w niej,

więc za bardzo ci nie pomoge, ale jak mowisz ze jestes zielony w tym temacie to zacznij od

- wyszukania programow - tak jak to sie robi w TV(automatycznie czy to manualnie)

- w ustawieniach to raczej nie ustawisz za duzo np - standard tv - dla naszego kraju pal/dk, panstwo - dla kablowki ustaw republika czeska)

tyle w mojej karcie musze ustawić zeby sie sprawowała!

Gość
komentarz
komentarz

W opcjach karty będziesz miał możliwość wyboru źródła - ustaw na cable.

pixel
komentarz
komentarz

mimo kilku prób zmian różnych itp nadal nie odbieram żadnego programu

przypuszczam, że to beznadziejny przypadek, w związku z czym, dziękuję Wam za pomoc, bez Was pewnie bym nie ruszył z miejsca

zostaje mi tylko czekać na jednego znajomego co to ma mnie w przyszłym miesiącu odwiedzić

może wtedy się uda uruchomić tą kartę

pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.