x-kom hosting

Robi Mi Sie Czarny Obraz.

Kico09
utworzono
utworzono

Witam.

Podczas przegladania internetu co jakis czas robi mi sie na monitorze czarny obraz i musze zrestartowac komputer bo nic innego mi nie pozostaje. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Komputer nie jest jakos specjalnie obciazony bo tylko przegladam strony internetowe. Posiadam windows xp pro, karta graficzna to ati 9550, ram 768 kingston, plyta epox 8krai.

Czasami komputer chodzi bez problemu 4 dni i nic, a czasami potrafi tak zrobic sie po kilku godzinach korzystania z internetu. Dodam, ze ten problem jak zauwazylem wystepuje tylko gdy przegladam strony. Nigdy nie zaobserwowalem aby ta czynnosc wystepowala gdy np. ogladam film mimo tego, ze komputer caly czas jest podlaczony do internetu. Korzystam z seamonkey.

Moze ktos wie czym to moze byc spowodowane.

Aha, raz jak przegladalem internet i zrobil sie ten czarny obraz to muzyka caly czas leciala, ktora mialem wlaczona. No i czasami nie robil sie czarny ekran tylko normalnie system sie zawiesil. Pomogl tylko restart.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

po pierwsze to zobacz czy wirusów nie masz podaj temp z everesta http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1183 najlepiej jeśli masz możliwość zobacz na innej karcie czy dzieje się to samo. Jeśli zapuścisz gre też tak masz??

Kico09
komentarz
komentarz

Nie mam wirusow. Caly czas zreszta w tle chodzi avg free edition bo taki posiadam. Na biezaco sie aktualizuje i codziennie skanuje mi system.

Temperatury:

Płyta główna 41 °C (106 °F)

Procesor 47 °C (117 °F)

SAMSUNG SP1203N 50 °C (122 °F)

Seagate ST340016A 55 °C (131 °F)

Nie mam mozliwosci sprawdzenia na innej karcie bo nie posiadam, a w gry nie gram.

To takie dziwne jest bo nie uwazam, ze sprzet jest jakos mocno obciazony. A dodam jeszcze, ze mam procesor bartona 2500 i zasilacz 360 chieftec. Gdybym byl pewny, ze to jest karta bo tez mam takie podejrzenia to poszedlbym do sklepu i kupil nowa. Ale jak to nie bedzie karta to niepotrzebnie wydam pieniadze.

Jakas chwile temu tez mi sie zawiesil.

Wygladalo to tak. Przegladam internet nagle obraz sie zamrozil, muzyka przestala grac, kompletna zwiecha.

Po czym zrobil sie czarny ekran i muzyka zaczela grac z powrotem. Ale juz nie wskoczyl mi obraz tylko byl ten czarny. (kiedys mialem tez sytuacje, ze wskoczyl i dalej dzialal). Musialem restartowac.

A jak kiedys wskoczyl obraz po tym czarnym to grafika byla taka jakby opozniona. jak przewijalem strone na dol to tak jakby sie zlewala, jakby za slaba karta albo za slaby komputer byl. Dopiero jak uruchomilem ponownie to normalnie dzialal.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

hmmm a otwórz obudowe i dotknij palcem radiatora na karcie czy nie jest gorący a jak masz wentylator to zobacz czy się kręci możesz mieć zakurzone więc wyczyść. A czy nie ma wirusów sprawdź tym http://www.mks.com.pl/skaner/ bo avg nie jest za dobry

Kico09
komentarz
komentarz

Mam radiator i jest troche cieply. Goracy to raczej nie.

Ale przeskanowalem tym mks'em online i o dziwo on znalazl mi pare trojanow.

Myslalem, ze nie powinno nic byc. Dziwne. W kazdym razie usunalem wszystkie, ktore znalazl. Na razie system chodzi. Moze te trojany to powodowaly? Bede musial poczekac i zobaczyc.

grzegorzmce
komentarz
komentarz

no najprawdopodobniej to wina wirusów była możesz zamiast avg zainstalować to http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial jest to 30 dniowa wersja ale wirusów napewno nie będziesz miał. Możesz pod karte dać wentylator zawsze lepiej mieć chłodniejszą :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.