x-kom hosting

Crt Vs. Lcd

darksear
utworzono
utworzono

Co wolicie, ja jestem zwolennikiem CRT(choć sam mam LCD) tańsze, można oglądać trójwymiarowe filmy, i wogóle jakoś a co wy sądzicie ??

Kurzun
komentarz
komentarz

Jeżeli ktoś zajmuje się profesjonalnie grafiką to oczywiście CRT. A jeżeli ktoś woli komfort pracy + mało miejsca na biurku to oczywiście LCD : )

ugresia
komentarz
komentarz

Ja mam CRT i obraz wydaje mi się lepszy niż z taniego LCD, pozatym LCD mają czas reakcji który w grach musi być jak najkrótszy. Więc mając LCD trzeba zdecydować między reakcją matrycy a jakością obrazu.

Przemek
komentarz
komentarz

Wszyscy tak przezywaja z tym czasem reakcji a w rzeczywistosci wcale tak zle nie jest.

Ja mam juz od ponad dwoch LCD LG i ma on cale 16ms.

Fakt, czasami widac w "energicznych" gierkach smugi ale w filmie jeszcze nigdy mi sie to nie zdazylo.

Obraz bez porownania z CRT ale za to oczy nie sa tak zmeczone jak podczas siedzenia prze CRT.

Niestety cos za cos.

siivy
komentarz
komentarz

hmm zalezy co robisz przy kompie;P jeśli komputer jest ci potrzebny do przyjemności i czasem do załatwienia jakiejś sprawy to zdecydowanie lcd ale jezeli chcesz zaczac bwaic sie z grafika to crt ;P (ja mam lcd i nie nazekam tak jak pewnie wiekszosc osob;p)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.