x-kom hosting

Toshiba ;(

Basiula92
utworzono
utworzono

Czesc

Mama pytanie kupiłam sobvie laptopa Toshiba .Nawert nie przeczytalam instrukcji i juz wlaczylam komputer. Poogladalm troche przykladowych zdjec jakiesfilmiki i wyłaczyalm użwyając na klawiaturze tego wyłacznika ,,Q" Nie mogeponownie go właczyc :blink::( Próbowlaam wszystkie czytalam cos o stanie supienia ale wszystkie klawisze byly pokolei naciskane... a na dodatek on tak jakby troche syczy.. a przeciez zekomo wylaczyalm go.. uzywajac Q... prosze pomocy ;( Zepsułam komputer/.

''''

?????

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Nie wyłącza się przecież komputerów brutalnie naciskając "Q". Robisz start -> wyłącz komputer-> wyłącz i on się sam zamyka.

Z drugiej strony nie powinno ci to uniemożliwić włączenie komputera. Spróbuj go odpalic z płytką Windowsa w okienkach.

Poczekaj na ine opinie, ale byc może będziesz musiała oddać go do serwisu. Ja bym się dowiedział mimo wszystko, czy nie mieli juz kiedyś takiej sytuacji. :)

itgregory
komentarz
komentarz

Teoretycznie jak przytrzymasz ten nieszczesny przycisk przez okolo 7 sekund to laptopik powinien ci sie calkowicie wylaczyc i po ponownym wcisnieciu powinien sie juz odpalic normalnie. Oczywiscie to teoria, ja tak mialem w niektorych modelach HPka, przechodzil w stan hibernacji i dupa blada nie moglem go ponownie odhibernowac.

Gość
komentarz
komentarz

Jak się nie da odhibernować, to wystardzy odłączyć zasilacz i wyciągnąć na chwilę baterię, a po chwili wszystko włożyć ponownie i odpalić kompa normalnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.