x-kom hosting

Toshiba Czy Fujitsu Siemens Computers

Quentin1
utworzono
utworzono

Nie wiem czy wybrać laptop z firmy Toshiba czy może z Fujitsu Siemens Computers. Wiem, że obie firmy są dobre ale nie wiem, która lepsza :P Wolałbym taki notebook, na którym można było by grać. Cena do 5 000 złotych.

arcix
komentarz
komentarz

Toshiba jest lepsza.Mniej awaryjna,bardziej wytrzymała.

Przemek
komentarz
komentarz
Wiem, że obie firmy są dobre

To cos slabo wiesz ;)

Nie mozna prownywac tak dobrego sprzetu jak Toshiba z takim pionkiem jak FS.

Masz juz cos upatrzonego?

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
Nie wiem czy wybrać laptop z firmy Toshiba czy może z Fujitsu Siemens Computers. Wiem, że obie firmy są dobre ale nie wiem, która lepsza :P Wolałbym taki notebook, na którym można było by grać. Cena do 5 000 złotych.

Toshiba jest zdcydowanie lepsza od FS... Kolejność od najlepszej firmy to:

IBM = Dell -> Toshiba = HP -> Asus = Sony... na inne nie patrz. Chociaż notebooki wg mnie powinno kupować się od HP'eka lub Toshiby. Do Asusa i Sony nie mam przekonania.

tazman
komentarz
komentarz

popek przyznaję że upatrzyłeś niezły cel , jak dla mnie nic tylko brać więc doradzam autorowi postu się zastanowić nad wyborem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.