x-kom hosting

Przewód Przjściówka ? Gdzie Kupić ?

mlody
utworzono
utworzono

Witam dawno tu nie pisałem ale mam problem wczoraj zadobyłem laptopa i mam w nim kartę sieciową o taką jak na tym rysunku

LPNC1010_lg3.gif

link do strony z opisem karty

ale nie mam do niej tego przewodu z końcówką RJ45 może wie ktoś gdzie to kupić a jak tak to za ile takie coś można dostać bo widziałem karty całe firmy 3com z tym za 39.99zł wiec jak będzie drożej to sobie kupie całą kartę

proszę o odpowiedz

pozdrawiam

Adam

Gość
komentarz
komentarz

Nie sądzę. Miałem ze trzy lata temu podobne problemy - sieciówka bez kabla i razem z kablami wyszło mi drożej niż w całości :/ Kup tą kartę, a swoją sprzedaj, nie ma sensu się w to bawić.

mlody
komentarz
komentarz

jeszcze zobacze czy były własciciel ma może ten kabel to może nie będe go kupował jak na razie dzieki za pomoc

Gość
komentarz
komentarz

Ja za 25 zł mogę Ci sprzedać 3com Megahertz - sieć 10/100 + modem 56Kb + komplet przewodów.

mlody
komentarz
komentarz

na razie to nie po czekam i zobacze może będe miał ten przewód

jak coś to napiszę do Ciebie jak będe tego potrzebował

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.