x-kom hosting

Domena - w jakiej firmie się aktualnie najbardziej opłaca

4pc
komentarz
komentarz

Dalej trzymam domeny w Hekko. PL mam za 54 zł brutto i tak to się faktycznie opłaca. Porządny panel, cena znośna.

Na pewno nie ma sensu płacenie za stronkę 100 zł i więcej.

  • 1 miesiąc później...

Okaupo
komentarz
komentarz

Teraz najbardziej się opłaca w świecie domen24, tu też jest potwierdzenie moich słów: https://www.swiatdomen24.pl/wiedza#artykul_20 Podoba mi się to, że wszystko jest jasne i nie musze się bać, że nagle cena wzrośnie, a moja strona pójdzie się... przewietrzyć.

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

54 brutto za przedłużenie PL w Hekko. Raczej atrakcyjniejszej stawki na to nie znajdziecie - tym bardziej przy tak sprawnym panelu zarządzania.

  • 2 tygodnie później...
krzysiuus
komentarz
komentarz

49,99 zł za *.pl (odnowienie) OVH.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Też przyjemnie, tylko akurat minusem tej oferty jest fatalany panel zarządzania, i to on stanowi dla mnie główny problem.

  • 1 miesiąc później...
Rycius
komentarz
komentarz

http://gnum.plod dwóch lat 49.66 brutto i panel bardzo fajny. W hekko  trzymałem dawniej domeny ale przy moich kilkudziesięicu domenach przepłacałem nawet 1.5 tys zł rocznie.

chlorek
komentarz
komentarz

Polecić mogę ovh odnowienie domeny tanie tylko jest problem ze zmianą właściciela... trzeba sie bawić w przesyłanie skanów dowodów osobistych itp.

Rycius
komentarz
komentarz

No właśnie w ovh to spory problem a w gnum.pl można to zrobić automatycznie jednym kliknięciem.

4pc
komentarz
komentarz

Ovh miało od kiedy pamiętam problemy z papierami, support nie działał tak jak bym sobie życzył. Po latach człowiek przyzywczaja się do pewnych standardów i jeśli czeka godzinami na odpowiedź od wsparcia to delikatnie mówiąc się zniechęca.

  • 2 miesiące później...
jowi_s
komentarz
komentarz

Proponuje wordkom.pl. Rejestracja domeny 10zł natomiast odnowienie globalnej domeny .pl 55zł, com.pl 35zł. Proponuje odwiedzić stronę. To są ceny rzeczywiste, bezzmienne nie objęte promocją. Ponadto ciągle organizowane są różne promocje, programy lojalnościowe itp. Przeglądnij ich ofertę zobaczysz ze atrakcyjna

ktberg89
komentarz
komentarz

Bardzo tanie domeny zarówno za rejestracje jak i przedłuzeni emozna znaleźć w firmie masternet

4pc
komentarz
komentarz

jowi - kwoty netto czy brutto? Za przedłużenie PL w hekko mam 54 zeta, ale to już z vatem.

A właśnie firmy zazwyczaj podają kwoty bez podatku.

Morelka
komentarz
komentarz
Porównaj sobie – http://firehost.pl/domainchecker.php To tanie domeny, ale znaczenie ma nie tylko stawka.
Ważne są również inne parametry – support, panel zarządzania, zniżki przy dużych ilościach.
Musisz sam przetestować.
4pc
komentarz
komentarz

Ale co mam porównywać? Pod tym adresem domeny sa prawie o 20 zł tańsze - mowa o przedłużeniu PL.

Gdzie tutaj widzisz atrakcyjną ofertę?

  • 2 miesiące później...
jowi_s
komentarz
komentarz

http://wordkom.pl/domena_wwwodnowienie domeny 50 zł netto - ceny realne bez ukrytych kosztów, nie ma tak, że po roku cena wzrasta dwa razy. Super kontakt z adminem, pomaga podpiąć domenę, przenieść bazę danych. Jak najbardziej polecam

  • 1 rok później...
Criss323
komentarz
komentarz

Czy dobrym rozwiązaniem było by wykupienie domeny na np. az.pl bo mają domenę pl za darmo a po roku przeniesienie do innego operatora?

  • 2 miesiące później...
vega195
komentarz
komentarz

W cal.pl widziałem ciekawą promocję - rejestrując domenę na dwa lata płacimy w sumie około 60 zł, czyli wychodzi jakieś 30 zł na rok. Taniej raczej ciężko coś znaleźć.

  • 2 miesiące później...
PrzemyslawR
komentarz
komentarz

Domenę na 1 rok najlepiej wziąć tam gdzie jest za darmo. Wystarczy wpisać w google "darmowa domena na 1 rok" i powinniśmy coś znaleźć. Po roku można przenieść do innego dostawcy, bo z  reguły te darmowe na kolejne lata są drogie. Przeniesie to prosta kwestia ponieważ jedynie trzeba się zgłosić do dostawcy po kod Authinfo (czasami trzeba wydrukować podanie i go wypełnić, a później wysłać e-mail zdjęcie lub skan). Darmowe domeny są najczęściej w nazwa.pl, az.pl , home.pl. No a później polecam przenieść do hitme.pl. Nigdy nie zdarzyło mi się aby strona wolniej chodziła przez domenę, jedynie zmiana dns u innego dostawcy trwa dłużej. Wiadomo jeśli chcemy domenę pod inny kraj to lepiej ją kupić u dostawcy z danego kraju. No ale w innym przypadku nie ma to większego znaczenia. Najczęstszym obciążeniem i spowolnieniami jest hosting.

  • 1 miesiąc później...
murek
komentarz
komentarz

Nazwa.pl najdroższa, ale za to pewna :)

  • 2 miesiące później...
d3web2
komentarz
komentarz

Może ovh lub aftermarket, nazwa.pl dobra firma jednak ceny są trochę wyższe.

  • 2 lata później...
Caporeira
komentarz
komentarz (edytowane)

Chciałbym kupić domenę pl i com.

W jakiej firmie to na dzień dzisiejszy najlepiej zrobić ?

 

PS. Firmę będę zakładał za około 2 miesiące. Czy mam ją te teraz rejestrować/kupić na firmę czy osobę prywatną ? Co to za różnica?

Edytowane przez Caporeira
gavron7
komentarz
komentarz

Najlepiej samemu bez pośredników. Kupisz nawet za 0zl na pierwszy rok.

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Caporeira
komentarz
komentarz

Robię to po raz pierwszy. Czyli, kto jest źródłem, u kogo kupić za 0 zł ?

gavron7
komentarz
komentarz

gdziekolwiek, wpisujesz w google domeny i szukasz gdzie twoja domena akurat będzie w promo za 0zł/rok. Kupujesz/rejestrujesz się płacisz ( :) )  i cieszysz się domeną tylko abyś wiedział co robisz domena to TYLKO nazwa, nie ma tam serwera www/ftp/mail itp

Caporeira
komentarz
komentarz

Dzięki !

Rozumiem że przy rejestracji domeny muszę podać prawdziwe dane ?

Mam zaznaczyć osoba fizyczna ? Bo firmy jeszcze nie mam.

 

PS. O serwer też będę chciał zapytać, ale to w innym dziale.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.