x-kom hosting

Tv-out Filmy

tom2008
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!mam problem z tv-out w fx 5500 ogólnie wszystko jest ok!ale podczas dłuzszego ogladania filmu na tv wyskakuja pasy od dołu ekranu jakby jeden za drugim nie nadazał,a pózniej wchodzi to na cały ekran gdy na odtwarzaczu wyłącze i włącze pełen ekran przestaje na jakies 5min i znowu:/ nie da sie oglądac!probowałem juz z klonowac obraz i miałem też pojedyńczy i ciagle to samo z rozdziałką tez probowałem i nic.Pomocy!!! i co nikt nie wie?znawcy?

//zwracaj uwagę na ortografię

//naekana

Mesajah
komentarz
komentarz

Ile Lat Ma monitor A ile Karta Grafiki I jaka ?? (Jesli Pomoglem Daj +)

tom2008
komentarz
komentarz

a co ma wiek do tego i monitor?

wszystko działa jak należy

w temacie pisze jak byk fx 5500

Mesajah
komentarz
komentarz

Może Masz Uszkodzony Monitor Lub kartę Graficzna !!

Może masz Fx 5500 i skąd mam wiedzieć czy to GeForca Czy Ati I Jakie Chłodzenie ??

Kiedy Masz Jakiś problem Opisz Swój Pełen Sprzęt a nie tylko napisaleś że posiadasz Fx 5500 ??

grzegorzmce
komentarz
komentarz
Może Masz Uszkodzony Monitor Lub kartę Graficzna !!

Może masz Fx 5500 i skąd mam wiedzieć czy to GeForca Czy Ati I Jakie Chłodzenie ??

Kiedy Masz Jakiś problem Opisz Swój Pełen Sprzęt a nie tylko napisaleś że posiadasz Fx 5500 ??

fx 5500 to jest tylko geforce :D a otwórz obudowe z kompa i zobacz czy będzie to samo się działo

tom2008
komentarz
komentarz

do karty mam dokupiony radiator + wiatrak w speed fanie pokazuje ok. 16 stopni sprawdzałem tez palcem i karta jest ledwie co ciepła,a więc przegzewanie odpada!pomocy!!!

na otwartym kompie to samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.