x-kom hosting

Recenzje jakiego sprzętu najchętniej czytasz?

Recenzje jakiego sprzętu najchętniej czytasz?  

218 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Recenzje jakiego sprzętu najchętniej czytasz?

    • Procesory
    • Płyty główne
    • Karty graficzne
    • Pamięć RAM
    • Dyski twarde i pamięci przenośne
    • Zasilacze
    • Obudowy
    • Chłodzenie
    • Komputery przenośne (laptopy, netbooki)
    • Komputery All-In-One
    • Komputery HTPC, nettop
    • Monitory
    • Peryferia (klawiatury, myszki, drukarki)
    • Smartfony


Igorrodz
komentarz
komentarz

Czy redakcja korzysta z tego zbioru opinii jakim jest ta ankieta? Najwięcej głosów uzyskały karty graficzne oraz procesory a recenzji tego typu sprzętu praktycznie na stronie portalu infoBit brak. Redakcji - czas naprawić to niedociągnięcie. Testujecie chłodzenia czy laptopy - bardzo dobrze, jednak większym zainteresowaniem (co wynika z ankiety) cieszy się inny sprzęt...

Gość
komentarz
komentarz

Przymierzają się do recenzowania może za kilka lat to nastąpi :E

  • 4 miesiące później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

W sumie testy na IB wcale nie są takie złe, ostatnio bardzo się poprawiły i moim zdaniem warto je czytać :)

Aditor
komentarz
komentarz

tak to prawda ale ja bym był za video recenzjami, szkoda że tak mało osób wie o ib

Lipton
komentarz
komentarz

[quote name='Aditor' timestamp='1336593539' post='1497189'] tak to prawda ale ja bym był za video recenzjami, szkoda że tak mało osób wie o ib [/quote]
Myśleliśmy o video-recenzjach, jednak pomysł upadł ze względu na koszt dobrej kamery.

[quote name='Igorrodz' timestamp='1336591499' post='1497143'] W sumie testy na IB wcale nie są takie złe, ostatnio bardzo się poprawiły i moim zdaniem warto je czytać [/quote]
Miło czytać takie słowa. Zbieramy cenne doświadczenie i mamy nadzieje, że teksty będą coraz lepsze.

  • 3 miesiące później...
AleksyDwaKleksy
komentarz
komentarz

Karty graficzne, płyty główne, procesory, zasilacze, monitory i chłodzenie;] Z tym ostatnim jest niezbyt ciekawie, bo niezbyt często się recenzje takowego pojawiają, a szkoda.

  • 2 miesiące później...
AreQ
komentarz
komentarz

laptopy, smartfony reszta mało mnie interesuje :P

  • 1 rok później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Chętnie czytam recenzje tabletów. Pojawią się wreszcie na portalu?

  • 1 miesiąc później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

szkoda, że recenzje sprzętu, który użytkownicy forum i portalu najbardziej chcieliby zobaczyć i przeczytać nie są na Infobicie zamieszczane - mam tu na myśli procesory i karty graficzne... Natomiast widzimy tam w praktycznie 90% recenzje obudów i chłodzeń czyli coś, co tylko mniej niż 20% ankietowanych chciałoby zobaczyć i przeczytać...

  • 2 miesiące później...
excel
komentarz
komentarz

W ostatnim czasie najwięcej czytam o nettopach i HTPC, mam zamiar złożyć do telewizora.

  • 4 miesiące później...
Gracjan90
komentarz
komentarz

Zdecydowanie kart graficznych.

  • 2 tygodnie później...
wobiektywie5
komentarz
komentarz

Ja zdecydowanie najczęściej czytuję recenzje laptopów :)

  • 1 miesiąc później...
Alina25
komentarz
komentarz

Smartfony;)

  • 3 tygodnie później...
tadeusz1980
komentarz
komentarz

Laptopy

  • 4 miesiące później...
monkey07
komentarz
komentarz

Najczęściej są to recenzje telefonów.

  • 1 miesiąc później...
zbychu.boniek
komentarz
komentarz

Procesory, grafy i smartfony.

  • 2 miesiące później...
DiMateo
komentarz
komentarz

Kart graficznych i telefonów

  • 1 miesiąc później...
Buczek96
komentarz
komentarz

Procesory, karty graficzne, tablety, monitory te najbardziej.

  • 1 miesiąc później...
ksaveri8
komentarz
komentarz

Absolutnie smartfony, ciągle wychodzi coś nowego. Nie wiem jak można się pozbierać po tylu smartfonach i to wszystko ogarniać, ja siedzę w tym głęboko, a nie jestem specem.

  • 2 miesiące później...
Paw565
komentarz
komentarz

Smartfony i sprzęt komputerowy. Swoją drogą jaki serwis robi wg. was najlepsze recenzje?

  • 1 miesiąc później...
ocek
komentarz
komentarz

Zdecydowanie smartfony, chociaż ostatnio czytam te o laptopach - no ale dlatego, że szukam jakiegoś dla siebie

  • 6 lat później...
AudiAWX
komentarz
komentarz

Raczej motoryzacja w większości, później smartfony i pc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.