x-kom hosting

TABLET AIPTEK My Note Premium

Bar33t
utworzono
utworzono

Witam. Mam parę pytań odnośnie tabletu TABLET AIPTEK My Note Premium, a mianowicie na jakiej zasadzie odbywa się pisanie notatek? Czy musi być jakaś oddzielna kartka czy pisze się bezpośrednio na wyświetlaczu i tekst się od razu pojawia (pogląd pisanego tekstu itd.) ? Chodzi mi o to czy pełni on rolę w pełni funkcjonalnego notatnika poza PC (np. na wykładach) ;)

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro ;)

antos
komentarz
komentarz

Obecnie jeżeli chodzi o notowanie na wykładach to niestety, ale skuteczniejszej metody niż notowanie na kartkach nie ma. Metoda ta także jest najszybsza. Tablet zajmuje co prawda mniej miejsca i można mieć wszystko w jednym miejscu, jest lżejszy niż ileś tam zeszytów czy segregator, ale nie są to obecnie urządzenia na tyle rozwinięte i dopracowane, aby nie sprawiały problemów użytkownikom.
Tak więc odradzam.

Bar33t
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale to nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie apropo tego jednego, konkretnego tabletu. Dzięki za odpowiedź ale nie o to mi chodzi i ponawiam prośbę:

jak sprawa wygląda w przypadku tego, jednego tabletu? Jaka jest zasada działania, notowania itd. Pozdro

Edytowane przez Bar33t
antos
komentarz
komentarz

A takie rzeczy to można już wyczytać na przykład tu: http://www.gadgetgrid.com/2007/12/19/aiptek-my-note-premium-digital-notepadtablet/

Oznacza, to, że możesz pisać bezpośrednio na wyświetlaczu, wtedy notujesz tak jakby w cyfrowym notatniku lub przez kartkę (kładziesz na wyświetlaczu kartkę A4 i piórem piszesz na niej), wtedy masz normalną kopię odręczną na kartce i cyfrową w tablecie.

Bar33t
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy pisząc bezpośrednio na wyświetlaczu widzimy sporządzane notatki na bieżąco (bez podłączania do PC)? Chodzi mi o to czy jest podgląd (jak np. w Asusie EEE Note itp.)?

Edytowane przez Bar33t

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.