x-kom hosting

Nie Czyta Dysku Twardego

Bmsiak
utworzono
utworzono

Witam. Kupiłem 2 dni temu komputer z dyskiem 160 gb. Wszystko działało jak należy nie było najmniejszych problemów. Lecz dzisiaj gdy chciałem włączyć komputer nie odczytało mi dysku twardego. Sprawdzałem wtyczki niby wszystkie dobrze podłączone. Co mogło sie zdarzyc ? Dodam że jak włączalem dzisiaj rano komputer to wszystko było dobrze.

dar55
komentarz
komentarz

ciężko powiedzieć , sprzęt czasami tak ma , poczytaj http://www.forumpc.pl/-XP-Naprawa-XP-za-po...nej-t12276.html

poza tym co pojaowa się na monitorze , jakieś komunikaty

Bmsiak
komentarz
komentarz

Pojawia sie od razu boot'owanie z płytki z napędu. Sprawdzałem w biosie wczytuje tylko napęd DVD. Może się spalił ale po 2 dniach użytkowania :o Czy to możliwe?

dar55
komentarz
komentarz

to wyciągnij płytkę z napędu :D wtedy zabootuje ci z hdd

Marix
komentarz
komentarz

Jeśli masz problem z zapominasz, że zostawiasz płyty w napędzie to:

BIOS -> Advanced BIOS Features -> First Boot Device "HDD-0" lub "Hard Disk" w zależności co masz do wyboru.

Bmsiak
komentarz
komentarz

Jak nie mam płyty w napędzie to nic nie robi tylko miga kreska jakas. W biosie te ustawienia dawno juz sprawdzałem mam tam tylko mój napęd DVD do wyboru!

Marix
komentarz
komentarz

Nie może być tak, że masz tylko napęd do wyboru... Coś źle robisz...

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj konsoli odzyskiwania systemy, możliwe że to on padł a nie dysk, a czy dysk jest widoczny w biosie ?

Bmsiak
komentarz
komentarz

Własnie nie jest widoczny w biosie. A jak wejsc do tej konsoli ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.