x-kom hosting

Wiedźmin 2 - problemy z przejściem i rozwiązania

Igorrodz
komentarz
komentarz

Jakie masz temperatury? Daj screen z HWMonitor i MSIAfterburner z podczas grania.

Dzieje się tak też i w innych grach?

Jaki masz zasilacz, kartę i procesor?

A tak swoją drogą masz wyczyszczony pecet z kurzu?

  • 1 miesiąc później...

maciek093
komentarz
komentarz

Gdy instalowałem wiedźmina w pewnym momencie wyskoczyło mi ,żeby włożyć 2 dysk ,zrobiłem to ,ale mimo tego nic mi nie wyskoczyło ,nic się nie zdarzyło zupełnie nic ! nie wykrywa mi dysku czy co ?

  • 3 miesiące później...
Gość
komentarz
komentarz

Witam! Mam baardzo poważny problem! Do rzeczy. Otóż mam Wiedźmina. I jest w nim coś takiego, że po 10-15 minutach czasami mniej zacina się... Czy to np: na średnich czy wysokich chodzi dobrze i płynnie to po 10-15 minutach czuję moocny spadek FPS! Być może sprzęt, na którym gram mocno się grzeje i FPS spadają (myślę tak, bo miałem tak samo w Skyrim'ie i albo się wyłączał albo fps spadały do 9-10). Wszystkim, którzy CHCĄ MI POMÓC z góry Dzięki!

Krute
komentarz
komentarz

Może włącza się tryb oszczędności energii?

Degh
komentarz
komentarz

na 90% przegrzewa ci sie karta graficzna. wiedzmin niesamowicie obciaza GPU, sprawdz temperatury, przeczysc wentylatory

Gość
komentarz
komentarz

Ok wszystko sprawdzę, ale temperatury są duuże! Zaraz napisze tylko zagram 10-15 min:d

Sory, że tak post pod postem, ale coś nie mogę edytować! A temperatury to : 86-88 stopni. Czyli duże. Macie jakąś radę na to?

Oj przepraszam, ale nie wiedziałem, że automatycznie dodaje do naszego wcześniej napisanego postu i blokuje. Nie było mnie tyle..

Krute mało prawdobodobne... Cały czas mam zasilacz podłączony i Wysoka wydajność. Myślę, że to ta temperatura.

MyPC
komentarz
komentarz

Zmień pastę termoprzewodźąca.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

MyPC, a ile to kosztuje?

buzk4
komentarz
komentarz

Siemano!
Mój pc to gtx 560ti twin frizr II / OC sli; i5 2500K 4.2ghz; 4gb ram 1600hz; zasilacz xfx core 750w sli.
Wszystkie gierki chodzą na maxach, bf3 na ultra w multi jest grywalny, crysis 2 tez max, assasin creed revelations a tu Wiedzmin 2 na ultra i tylko 20fps ;/ na rozdzielczosci 1440... WHAT THE FUCK?!?!
Poza tym, często wyłącza mi się jedna karta graficzna, wchodze do gry a tu zcina, patrze a SLI wylączone. Sterowniki mam najnowsze te z wczoraj lub przedwczoraj

Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='buzk4' timestamp='1334773209' post='1483280'] a tu Wiedzmin 2 na ultra i tylko 20fps ;/ na rozdzielczosci 1440... WHAT THE FUCK?!?! Poza tym, często wyłącza mi się jedna karta graficzna, wchodze do gry a tu zcina, patrze a SLI wylączone. Sterowniki mam najnowsze te z wczoraj lub przedwczoraj [/quote]
Ta gra niestety tak ma, czasami często teoretycznie lepsza konfiguracja jest gorsza niz teoretycznie słabsza. No i oczywiście wyłączyłeś uberpróbkowanie?

Wiem, bo mam ta grę ;)

buzk4
komentarz
komentarz

nie wiem co to jest i jak się wyłącza :D Ta gra wymaga 4gb ram a ja mam akurat tyle, może to być też problemem? Czy dobrym zakupem będzie dokupienie 8GB Ram?

oNe :)
komentarz
komentarz

[quote name='buzk4' timestamp='1335173264' post='1486029']
nie wiem co to jest i jak się wyłącza :D Ta gra wymaga 4gb ram a ja mam akurat tyle, może to być też problemem? Czy dobrym zakupem będzie dokupienie 8GB Ram?
[/quote]

Nie dokupuj, widzę że ci się wyłącza ? na 1 stronie igor napisał jak temu zapobiec.

  • 2 tygodnie później...
gospid
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam mam problem ot[color=#FF0000]ó[/color]ż mam słabego neta 512 w dodatku przerywa co zrobic aby aktualizacja nie pobierała się dodam 10gb aktualizacja ma odznaczałem pobieranie pliku ale nie wł[color=#FF0000]ą[/color]cza się gra

Edytowane przez bub
ort
  • 1 miesiąc później...
BladeRMCF
komentarz
komentarz

[quote name='gospid' timestamp='1335934445' post='1491075']
Witam mam problem ot[color=#FF0000]ó[/color]ż mam słabego neta 512 w dodatku przerywa co zrobic aby aktualizacja nie pobierała się dodam 10gb aktualizacja ma odznaczałem pobieranie pliku ale nie wł[color=#FF0000]ą[/color]cza się gra
[/quote]

Pobieraj osobno pliki zamiast całej aktualizacji naraz... pare plików dziennie i w końcu będziesz miał :P
W google poszukaj... są takie strony z których można oddzielnie pobierać

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra panie i panowie - postanowiłem znowu przejść Wiedźmina 2 od początku do końca. Mam jednak pytanie - czy po pobraniu patche 10GB mój Wiedźmin 2: Zabójcy Królów stanie się Edycją Rozszerzoną czy tylko poprawioną podstawową? Co wnosi ten patch do gry?


[spoiler][media]http://www.youtube.com/watch?v=sls6dhj637U[/media][/spoiler]

[spoiler][media]http://www.youtube.com/watch?v=xutGfXmBeOY&feature=relmfu[/media][/spoiler]

Edytowane przez Igorrodz
Alron
komentarz
komentarz (edytowane)

Po instalacji łatki (ta, niezła mi łatka, 10GB) Wiedźmin 2 staje się pełną edycją rozszerzoną. Lista zmian:
http://www.gram.pl/news_8ArjHeC5_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Rozszerzona_lista_zmian_cz_I.html
http://www.gram.pl/news_8ArjG,i3_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Rozszerzona_lista_zmian_cz_II.html


Ogólnie głównie poprawa stabilności i pomniejszych błędów + kilka fajnych dodatków.

Edytowane przez Alron
  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

Jak mi się zgra na dysk to pliki wypalę sobie na dysku DVD, a co tam (o ile się zmieszczą) ;)

  • 1 miesiąc później...
Omar
komentarz
komentarz

Czy pójdzie mi wiedźmin 2 na ultra detalach maksymalna rozdzielczość mojego monitora 1280 1024
[b]Płyta Główna[/b] :MSI 870-G45
[b]Karta Graficzna [/b]:XfX 6870 1gb
[b]Procesor[/b]:AMD Phenom II X4 955 3.2 Quad Core Am3
[b]Ram:[/b][b]DDR 4gb [b]1333MHz Kingston [/b][/b]

Gość
komentarz
komentarz

powinno pójść. na moim idzie na ultra

Ram 4GB
procek: AMD Athylon X2 250 3.0GHz
Grafa: nVidia GeForce GTA 250 512MB

Omar
komentarz
komentarz

jak rozdzielczość ekranu?

Alron
komentarz
komentarz

Witam.

[quote name='Omar' timestamp='1343130476' post='1544945'] Czy pójdzie mi wiedźmin 2 na ultra detalach maksymalna rozdzielczość mojego monitora 1280 1024 [/quote]

Tak, ale bez uberpróbkowania. To coś, co wymyślili cwaniacy z CD Projektu zabija nawet najmocniejsze karty graficzne. GTX 590 nie radzi sobie z tym w rozdzielczości 1680x1050, więc nie widzę sensu nawet próbowania na HD 6870 w rozdzielczości 1280x1024.

Pozdrawiam, Mateusz.

  • 1 rok później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Ktoś w to jeszcze gra? Ja tam czekam na WIeśmina 3: Dziki Zgon... eeee... Wiedźmina 3: Dziki Gon - to będzie hit. Gra z otwartym światem, świetną (mam nadzieję) fabułą i wspaniałą (tu również mam nadzieję) grafiką. I mam nadzieję, że jakość wyświetlanych efektów zabijać będzie 2x GTX Titan połączone w SLI ;)

 

BTW- mam nadzieję, że będzie tam Shani :blush:

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Ja całkiem niedawno przeszedłem Wiedźmaka 2 po raz drugi. Co do trójeczki to czekam niecierpliwie, jeśli chodzi o grafikę to myślę, że możemy spać spokojnie, tylko żeby dobrze zoptymalizowali grę, o to proszę :P Najbardziej jednak zależy mi na fabule i na świetnym, wgniatającym w fotel zakończeniu ;)
Ja mam nadzieje, że spotkamy Talara - co jak co, ale postać świetna :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Redzi mówią, ze co prawda z typowym Wiedźminem koniec ale będą jeszcze inne gry w tym universum - czekam i mam nadzieję, że dotrzymają słowa.

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Dokładnie to mówią tak, że z Geraltem koniec, ale nie wykluczają innych gier w tym universum, więc de facto niczego nie obiecują. W jakimś wywiadzie czytałem, że teraz skupiają się na Wiedźminie 3 i Cyberpunku, a co będzie potem - jeszcze sami nie wiedzą. No ale myślę, że na pewno będą powstawały gry w tym universum. W końcu nie zażyna się kury znoszącej złote jaja :D 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.