x-kom hosting

Wiedźmin 2 - problemy z przejściem i rozwiązania

Igorrodz
komentarz
komentarz

A widzę, że grałeś jako 'przyjaciel' Wiewiórek? No to teraz możesz zagrać jako 'kumpel' Roche'a :)

Gość
komentarz
komentarz

2 raz to mi się nie chce.

Arom
komentarz
komentarz

Wysokie FPS w Wiedzminie 2 to ciezka rzecz do osiagniecia, gra mimo, ze wyglada swietnie, to niestety Engine zostal napisany strasznie.

tluk
komentarz
komentarz

[quote name='Arom' timestamp='1307052909' post='1270663']Wysokie FPS w Wiedzminie 2 to ciezka rzecz do osiagniecia, gra mimo, ze wyglada swietnie, to niestety Engine zostal napisany strasznie.[/quote]
To raczej nie kwestia engine'u (który swoja drogą jest zlepkiem kilku - [url="http://www.bestpcinfo.pl/2011/05/22/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-czyli-bialy-wilk-znowu-w-akcji/4/"]Havok, Scaleform, FMOD[/url]) a "uberpróbkowania" ;) Wyłączasz tą opcję i masz boost o jakieś 40% ;)

Gość
komentarz
komentarz

Ja przeszedłem grę na Ultra + Uberpróbkowanie OFF w 1280x1024 ze średnim FPS 55 i nie widziałem poza 1 miejscem spadków płynności poniżej 40. Dodam tylko że scen gdzie było 65-80FPS nie brakowało również (miejsca bardziej ciemne bądź mniej skomplikowane teksturowo) Więc to raczej kwestia sprzętu bo gra potrzebuje w miarę szybkiego.A

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Panowie, gram teraz ponownie. I kilka różnic w fabule:
- W prologu nie zabiłem Arjena LaValetta. Spotkałem go później w więzieniu, jednak popełnił on samobójstwo (podpalił beczki/loch się zawalił na niego). Nie było tam jego matki katowanej przez oprawców. Po przypłynięciu do Flotsam mam teraz +50kg więcej udźwigu.
Znacie inne takie "dodatki"?

Edytowane przez Igorrodz
tluk
komentarz
komentarz

Dopiero zaczynam drugą rundę z Wiedźminem (poprzednio byłem prawie zawsze po stronie "Korony") ale jakby co dam znać ;)

Gość
komentarz
komentarz

Przechodzę od nowa na wyższym poziomie trudności. Byłem za wiewiórkami teraz stanę po stronie wojskowych. No i darowałem życie LaValetta'owi i mam nadzieję że te 50Kg gratis do plecaka to nie ściema :E

Igorrodz
komentarz
komentarz

Te +50kg dostaniesz od początku kolejnego rozdziału (czyli jak dopłyniesz do Flotsam będziesz już "mocarniejszy" :E)

Gość
komentarz
komentarz

A gdzie w Flotsam można dostać/znaleźć jakąś przyzwoitą zbroję? Bo kowal mi jej nie zrobi ani nie ma na stanie a biegać w pikowanej kurtce kolejne 2 rozdziały to marna opcja.

Play
komentarz
komentarz

Zabij kerajna i odbierz nagrode ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Ja zacząłem grę drugi raz i na starcie miałem Kurtkę Niebieskich Pasów, która nie jest zła na początek. Oczywiście z patchem 1.2 który zawiera wszystkie DLC :)

Przemall
komentarz
komentarz (edytowane)

Siema, gdzie jest ten handlarz który występuje w edycji kolekcjonerskiej z dodatkowymi przedmiotami?
Dziś zamówie wiedźmina 2 edycje kolekcjonerską i słyszałem że można na niej grać padem, a na zwykłej nie ma takiej opcji, czy to prawda? i jaki pad potrzebny.


Pierwsze pytanie troche głupie, ale dałem żeby nie było że tym drugim spamuje nie na temat XD

Edytowane przez Przemall
Igorrodz
komentarz
komentarz

Czytałem w sieci, ze ludzie grali padem od Xboxa. Ale pecet to nie konsola a to cRPG więc polecam raczej klawiaturę+myszkę czyli klasycznie.

  • 2 tygodnie później...
tluk
komentarz
komentarz

Ok, drugi raz Wiedźmin 2 "zaliczany" i przyznam szczerze, że ścieżka Iorwetha jest sporo ciekawsza :) Do tego doszła jednak jedna rozterka: gdzie jest tych kilkanaście różnych zakończeń gry? :co: Czy aby producentom gry nie chodziło może o to, że kilka razy w trakcie rozgrywki dokonujemy ważnego wyboru a przez to zmieniają się jedynie te małe retrospekcje?

Gość
komentarz
komentarz

Szczerze to uświadczyłem 2 zakończenia i kilka osób które znam a w grę się zaopatrzyły też ;) producenci chyba nieco ubarwili na potrzeby sprzedaży.

Gość
komentarz
komentarz

Sorry, ale czy wam też to g..... tak się zawiesza? Kuźwa, nawet wersja wczesna Beta nie powinna takich numerów odwalać. Bez patcha 1.2 i na starszych sterach od grafy po wyjściu z łodzi (zaraz po ucieczce z więzienia zwiech co pięć metrów i to tak, że gra melodia i komp na nic nie reaguje. Kuźwa jaki gniot za 80zł. Powinni dopłacać do tego.

ps. Jak zainstalowałem patch i stery to zwiechy mam co kilka minut. Makabra!

Gość
komentarz
komentarz

Bez patcha w wersji podstawowej jak i z łatkami nigdy nic mi się nie zawiesiło. A wychodzi ci gra do pulpitu? Na czym ty w to grasz?

Gość
komentarz
komentarz

DC E5300 + GF8800 + 2GB + XP SP2 na niskich Zawiesza mi się tak, że nawet menadżera zadań nie mogę odpalić (nie wraca do pulpitu). Totalna zwiecha całości! Idziesz, idziesz i nagle stop klatka, gra i trąbi zespół Kombi )melodia w tle) i nic, nawet capslock diody nie zapala. Do momentu wyjścia z więzienia nie miałem żadnych problemów, a potem cały czas kicha.

Gość
komentarz
komentarz

Czyli wiesza system nie tylko grę... sprzęt na niskie jest bardzo dobry więc w DX9 nie powinno być problemów. A nowsze sterowniki też nie załatwiły problemu? Dziwna sytuacja no ale ja miałem podobną (z tym że to nie była 3D) a mianowicie OCCT zawieszał mi system za każdym razem nawet bez OC CPU tak że błąd softu jest realny - w tym przypadku gry.

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Sicknature' date='18 czerwiec 2011 - 17:14' timestamp='1308410213' post='1280353']
A nowsze sterowniki też nie załatwiły problemu?
[/quote]
Wgrałem najnowsze i to poprawiło trochę ale nie do końca, bo dalej co jakiś czas zawiesza i muszę resetować kompa przyciskiem. W tym szkopuł, że nie mam podkręconego kompa i do momentu przejścia więzienia nie było zacinek, dopiero potem zacząłem grzebać ze sterami i z patchami.

Gość
komentarz
komentarz

Nie potrafię Ci pomóc. Ale to ewidentnie problem z samą grą.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Gra automatycznie pobiera patche. Zatem @puciek powinieneś je mieć wszystkie, masz?

Wklej nam screena ze swoich ustawień.

Btw- dodam, że czasmi mi wieszało ale po wgraniu ostatniego patcha już nie. Gram na sprzęcie z sygny w ustawieniu high (bo za nisko taktowany procesor :E).

Gość
komentarz
komentarz

O ile Internet masz podłączony to pobiera ;)

Gość
komentarz
komentarz

Net mam podłączony, coś tam pobrało na początku ale później jeszcze raz przeinstalowywałem grę i dla pewności zainstalowałem patcha ręcznie. A co z ustawieniami? Przecież napisałem, że gram na niskich - ustawione jako niskie - tyle. To w zasadzie nie ma znaczenia. Jak u was takie kichy nie występują, to widocznie mam coś powalone z systemem ale nie chce mi się go stawiać od nowa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.