x-kom hosting

Mozilla Firefox 4 , jak zmienić stronę startową na stałe ?

soplica
utworzono
utworzono

Mam problem z nową wersją mozilli , ponieważ nie mogę zmienić strony startowej na stałe.
Zmieniam startówkę na www.google.pl , ale mam tak z internetem ustawione , że raz na dzień wyskakuje mi takie potwierdzenie i muszę wziąć "Weryfikuj" .. Po kliknięciu Weryfikuj zmienia mi stronę startową na jakąś badziewną wyszukiwarkę www.serqu... i coś tam dalej. Denerwuje mnie to bo ta wyszukiwarka jest do dupy a za każdym razem nie chce mi się zmieniać ustawień żeby google było odnowa .
W poprzednich wersjach mozilli nie miałem takiego problemu , lecz nie chcę zmieniać tej nowej wersji na starszą bo i tak po jakimś czasie automatycznie mi zrobi aktualizacje , oraz wolę tą nową wersję bo szybciej mi działa .
Ogólnie teraz ta strona startowa(wyszukiwarka) mozilli jest do dupy .
Nie można zmienić strony startowej na wyszukwiarkę ze wsześniejszych wersjii mozilii?
Ona mi się podobała najbardziej , nawet lepiej od google .

Ogólnie poradźcie co mam zrobić żebym miał stronę startową google nawet po kliknieciu "weryfikuj" , lub jak się da wyszukiwarkę ze wcześniejszych wersji mozilli .

jurek776
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja mam ten sam problem.A nawet gorzej bo bez weryfikacji zmienia mi na jak to nazywasz "badziewną' stronę.

Edytowane przez danielek316
usuwam niepotrzebny cytat
Gość
komentarz
komentarz

narzedzia, opcje, ogole i zmieniasz na co chcesz

to wklejcie http://www.google.pl/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official

jurek776
komentarz
komentarz

Nic mi to nie pomogło uparcie wraca do strony http://searchhub.eu/?hl=pl&fh=.SZkoda że w narzędziach>opcje nie okna "zastosuj" jest tylko "ok".

Gość
komentarz
komentarz

bo masz jakis pasek zainstalowany SH lub HUB poszukaj tego w dodaj usun programy i to usun
zainstalowales to z jakims programem i zmienia ci strone na sile

jurek776
komentarz
komentarz

[quote name='rradek21' timestamp='1306573742' post='1267214']
bo masz jakis pasek zainstalowany SH lub HUB poszukaj tego w dodaj usun programy i to usun
zainstalowales to z jakims programem i zmienia ci strone na sile
[/quote]
Nic takiego nie mogę znaleź.Być może jest ta w jakimś programie.Ale wpisując to "wyszukaj" nic nie znajduje.

Gość
komentarz
komentarz

musisz miec... albo wez zobacz w firefoxie dodatki jakie masz i czy w dodatkach tego nie ma

Search Hub tego szukaj w dodatkach

jest to toolbar

dodoatki->rozszerzenia

jurek776
komentarz
komentarz

Wyłączyłem wszystkie dodatki i jest okey.Teraz po kolei je włanczam i kapne się który to powoduje.Dzięki wszystkim.

soplica
komentarz
komentarz

Ostatnio powyłączałem te dodatki ale chyba uparcie same się włączyły więc trzeba je wykasować .
W sumie to nie pomyślałem o tym żeby jakiś dodatek mi się wpieprzył musiało się coś przy aktualizacji mozilli wwalić ... Rzeczywiście jest dodatek jakiś "Searqu Toolbar"..

Gość
komentarz
komentarz

nie przy aktualizacji forefoxa tylko jak instalujecie jakies inne aplikacje.
daje przyklad, przy instalacji winampa na koncu masz pytanie czy nie zainstalowac dodatkowo np tego search toolbar, wy nie czytacie tylko wszystko instalujecie. moze tez byc takie cos czy nie zmienic strony startowej. Oczywiscie w winampie jest search AOL ale to byl taki przyklad

soplica
komentarz
komentarz

Nie no ja czytam , ale czasem jaki mi się śpieszy to mogłem nie doczytać ... Zawsze jak takie coś miałem to dodatkowy pasek Toolbar powstawał i wtedy wiedziałem że coś zainstalowałem niepotrzebnego , a teraz tylko wyszkiwarkę zmieniło i nie bardzo czaiłem o co chodzi .

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

W ustawieniach się to zmienia bez większego problemy. Mi zawsze pojawiało się Google, ale zmieniłem na http://www.recomena.pl żeby mieć kilkadziesiąt adresów na stronie startowej, a nie tylko wyszukiwarkę ;-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.