x-kom hosting

Najtańsza domena *.pl

UnlimitedPL
utworzono
utworzono (edytowane)

Więc poszukuję strony która umożliwiła by mi kupno domeny .pl w jak najtańszej cenie z możliwością np podpięcia do darmowyhosting.pl Mile widziana była by też niska opłata za przedłużenie domeny oraz płatność PayPal.

Edytowane przez Mateusz J.
zmiana nazwy tematu //Mateusz J.

necik
komentarz
komentarz

http://www.trd.pl/

UnlimitedPL
komentarz
komentarz

Bezpłatny / 60.00 PLN *

Ten transfer to jest przeniesienie np do darmowyhosting.pl? Niby bezpłatny ale 60zł. Wytłumaczy to ktoś? Ile razy będę mógł przenieść domenę za darmo?

Wytłumaczy mi to ktoś?

  • 2 tygodnie później...
fafal89
komentarz
komentarz

mozesz tez kupic w nazwa.pl kupujac nowa domene nie musisz dokonywac jej transferu, jest ona automatycznie utrzymywana na serwerach firmy w ktorej dana domene wykupiles. Wszystko co musisz zrobic, to w ustawieniach podac odpowiednie adresy DNS, aby wszystko smigalo. Przed kupnem sprawdz czy Twoj darmowy hosting zezwana na zalaczanie zewnetrznych domen.

  • 2 miesiące później...
bilku
komentarz
komentarz

To w uti.pl domenę na 2 lata masz za 47zł. Przedłużenie 57zł. W sumie jest to najtańsza oferta jaką widziałem ostatnio http://www.uti.pl/uslugi/domeny/rejestracja/cennik-2/

  • 3 tygodnie później...
Schiba1
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja korzystam z proserwer.pl i polecam ceny nie są najniższe ale nie ma jakichkolwiek awarii i chodzi w miarę szybko.

Edytowane przez Schiba1
  • 2 miesiące później...
1st
komentarz
komentarz

Teraz też domenomania ma dość fajne promocje. Już od 10 gr można rejestrować.

benkowik
komentarz
komentarz

Cena rejestracji nie jest tak ważna jak cena odnowienia lub zmiany właściciela. Zarejestrujesz za 10 gr a później niepotrzebnie przepłacasz.
Ja domeny kupuje w jednej firmie a hostingi w drugiej. Podpinam je zmieniając odpowiednio DNS i bez przenoszenia i płacenia mam tanio domeny i hosting.

Polecam [b]trd.pl[/b] i [b]ovh.pl[/b]

kelloco2
komentarz
komentarz

dokładnie tak jak mówi kolega wyżej; [b]ovh.pl[/b]

  • 1 miesiąc później...
Conra
komentarz
komentarz

http://www.ovh.pl/domeny/cennik_domen.xml
Najtaniej na rynku. rejestracja 12.16PLN Brutto, a odnowienie 49.99PLN Brutto.
pozdrawiam

Emmanuell12
komentarz
komentarz

Czy jest jakaś tańsza oferta niż ovh.pl ? Mam zarejestrowaną domenę właśnie u nich i według mnie są najtańsi, no ale mogę się mylić.

  • 5 miesięcy później...
lkowal25
komentarz
komentarz

Ja korzystam z firmy domenytanio.pl i tutaj jest chyba najtaniej...

Conra
komentarz
komentarz

[quote name='lkowal25' timestamp='1339362080' post='1518486']
Ja korzystam z firmy domenytanio.pl i tutaj jest chyba najtaniej...
[/quote]

O wiele drożej niż OVH.

pozdrawiam.

kelloco2
komentarz
komentarz

dokładnie

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

proserwer.pl
20zł/rok
sam mam u nich... 5 domen :E (w tym jedna .eu)

Conra
komentarz
komentarz (edytowane)

[color=black]79 zł za rok, nadal drożej... Będziesz w plecy 10zł na rejestracji i 20zl rocznie na odnowieniu w porównaniu do ovh.[/color]

[color=black]pozdrawiam[/color]

Edytowane przez bub
zbędny cytat
  • 4 tygodnie później...
enet
komentarz
komentarz

az.pl ma promocję domena .pl za 0zł

  • 1 miesiąc później...
tomektr
komentarz
komentarz

[quote name='enet' timestamp='1342453925' post='1539496']
az.pl ma promocję domena .pl za 0zł
[/quote]

Ok., a przedłużenie za ile? Ja korzystam z oferty Uti.pl i przedłużenia mam za grosze :-)

torino
komentarz
komentarz

no właśnie, co z tego że pierwszy rok za darmo...Tam gdzie pierwszy rok najtaniej, tam zwykle przedłużenia (jak w home.pl) najdroższe

tomektr
komentarz
komentarz

[quote name='torino' timestamp='1345452548' post='1563188']
no właśnie, co z tego że pierwszy rok za darmo...Tam gdzie pierwszy rok najtaniej, tam zwykle przedłużenia (jak w home.pl) najdroższe
[/quote]

Co do home - swego czasu zdecydowałem się na "domeny za darmo". Po roku, sms-em otrzymałem ile mam zapłacić (600, czy 700 zł). Czym prędzej rezygnowałem z domen i z home :-)

clockwork
komentarz
komentarz

ale rozumiem że tyle wyszło za kilka domen? niestety dużo ludzi się na to łapie :(

magisterinzynier
komentarz
komentarz

domeny były zapewne w celach inwestycyjnych? Gdybyś coś na nich założył rezygnacja nie byłaby już taką prostą decyzją :)

  • 3 tygodnie później...
soiwatchyou
komentarz
komentarz

polecam www.2hi.pl

  • 1 miesiąc później...
mikiniki
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najlepsze jest AZ.pl
Co chwile promocje , bonusy na wszystkie oferty ( odnowienia także )
Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
sabik90
komentarz
komentarz

w masternet.pl rejestracja 12zl przedłużenie 45 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.