Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Chrome - otwieranie linków w nowej karcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Axel

Axel
  • Użytkownik+
  • 540 postów
47
Neutralny
  • Numer GG:
  • Miejscowość:$HOME

Napisano 04 maj 2011 - 11:37

Wykrzaczył mi się Firefox 4.0.1, tymczasowo używam więc Google Chrome. Pytanie zasadnicze brzmi: Jak zmusić Chrome do otwierania każdego linku w nowej karcie przy pomocy środkowego klawisza myszy? Opcja ta działa na niektórych stronach, a na innych środkowy klawisz otwiera stronę w aktualnej karcie (np. komentarze na Onecie). W takich przypadkach nie działa ani środkowy klawisz ani kombinacja Ctrl + lewy klawisz czy też Ctrl+ środkowy klawisz. Zamierzony efekt mogę uzyskać tylko przez wybranie opcji z menu kontekstowego lub przeciągnięcie linka na pasek kart - niby wykonalne, ale kłóci się to z lekka z moimi przyzwyczajeniami. Będę wdzięczny za wszelkie pomysły odnośnie do mojego problemu ;)
  • 0

NIE POMAGAM przez PM/GG/Skype/Jabber/e-mail/telefon/whatever... Ogólnie mówiąc, nie pomagam poza forum!!!!!!1111111oneoneone

http://stopgotowcom.pl/ - Nigdy nie kupuj komputera w sklepie spożywczym...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)