x-kom hosting

Laptop Do Ok 3000pln

swoje2
utworzono
utworzono

Witam

Poszukuję dobrego laptopa w cenie do około 3000PLN. Podstawą jest 1GB RAM. Nie jestem wielkim fanem gier komputerowych więc zadowolę się zintegrowanym układem graficznym. Prosiłbym o jakieś propozycje.

Wyszukałem sobie w sklepie ten oto model : http://www.ckznak.pl/index.php?cid=272&amp...otTosSatA2001CR . Co o nim sądzicie??

swoje2
komentarz
komentarz

Tylko niestety nie ma go w sklepach w Poznaniu a na allegro na pewno nie kupie laptopa :)

swoje2
komentarz
komentarz

A Co sądzisz o tej Toshib'ie??

Popek
komentarz
komentarz

No myśle ze jest dobra, ale jak mówiłem ja mam ci do zaproponowania lepsze :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Ta toshiba sama w sobie nie jest zła ale do 3000zł można coś lepszego znaleźć.

swoje2
komentarz
komentarz
Ta toshiba sama w sobie nie jest zła ale do 3000zł można coś lepszego znaleźć.

No fakt. Hp-ek zaproponowany przez PoPk'a jest ciekawą alternatywą, ale nie ukrywam, że ta Toshiba kusi mnie 24 miesięczną gwarancją.

Popek
komentarz
komentarz

Twoja dożywotnia gwarancja to forumPC :P

  • 2 tygodnie później...
Popek
komentarz
komentarz

On ma zintegrowaną karte, fuj :/

swoje2
komentarz
komentarz

HP-ek, którego mi zaproponowałeś ma identyczną :) Poza tym wystarczy mi w zupełności :)

Popek
komentarz
komentarz

Zależy czy będziesz dużo grał, ale rób co chcesz :P

Jak chcesz malutko grać to bierz, a jak nie to nie

Kurzun
komentarz
komentarz

Laptop nie jest do grania. ;)

swoje2
komentarz
komentarz

Popek, ta grafa do OGAME jest aż za dobra :)

A co sądzicie o firmie ASUS?? Np taki model http://www.ckznak.pl/index.php?cid=272&amp...notAsuF5VAP026C

Popek
komentarz
komentarz

Asus to swietna firma. Powiem ze to jest fajny lapek :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Asus to taka klasa przejściowa pomiędzy IBM, Dell, Hp a Acerami i innymi ścierwami. Asus to najlepszy stosunek jakości do ceny więc jeżeli weźmiesz Asusa to żałować nie będziesz.

Przemek
komentarz
komentarz

Karta graficzna i procek jest o wiele lepszy w HP niz w tym Asusie.

swoje2
komentarz
komentarz
(...) procek jest o wiele lepszy w HP niz w tym Asusie.

Czyli lepiej wziąć Core2 Duo z wolniejszym zegarem (1,6) niż CoreDuo np 1.86 czy 2.00 ??

Jeżeli chodzi o HP, to mam pewne wątpliwości. Skoro są takie dobre, to dlaczego dają na nie tylko 12 miechów gwarancji a nie 24 czy nawet 36 jak np. IBM.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Miało nie być allegro :D;););)

Tylko niestety nie ma go w sklepach w Poznaniu a na allegro na pewno nie kupie laptopa :)

Co do procesora, to ja bym wziął prędzej C2D 1.6GHZ niż CreDuo 1.8 GHZ (C2D ma większą pamięć podręczną, i ogólnie jest bardziej wydajny ;)

swoje2
komentarz
komentarz
Co do procesora, to ja bym wziął prędzej C2D 1.6GHZ niż CreDuo 1.8 GHZ (C2D ma większą pamięć podręczną, i ogólnie jest bardziej wydajny ;)

Hmm. Z tego co wyczytałem na stronie Intel'a to CoreDuo 1.83 i 2.00 GHz i C2D 1,6 GHz mają taką samą pamięć podręczną. Różnica w pojawia się dopiero od modelu T7200. Niestety cena również wzrasta i to dość znacznie :(.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

http://www.notebookcheck.pl/Test-Core-Duo-...Duo.2182.0.html

Tu u dołu stronki (temat Test Wydajnościwy. Pod tematem Zamiana) masz testy przeprowadzone różnymi programami. C2D wykazał zdecydowaną przewagę.

Kurzun
komentarz
komentarz

Oczywiście, że C2D. Jest to nowsza technologia niż Core Duo.

Przemek
komentarz
komentarz
Czyli lepiej wziąć Core2 Duo z wolniejszym zegarem (1,6) niż CoreDuo np 1.86 czy 2.00 ??

Dokladnie.

Teraz nie patrzy sie na ilsc GHz.

Ilosc gwarancji nie odwzorowuje jakosci wykonania.

Jakosc lapkow mozna odwzorowac w taki sposob:

IBM=Del>HP=Toshiba>Asus=Sony.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.