x-kom hosting

Problem "wykryto zagrożenie" avast

ponczo12496
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem dzisiaj wszedłem na stronę z modelami w skali 1:87 bo szukałem pewnej rzeczy.Były tam figurki do mojej makiety a w nich figurki z gołymi kobietami ;d .Chciałem wejść na figurkę robotnika w wszedłem na tą kobietę ale wyszedłem z tego.Mniejsza z tym po około 20 sekundach avast wykrył trojana który został usunięty.Po pewnym czasie wyskoczył komunikat avast wykryto zagrożenie :
Zarażenie:Url mal
proces:c/d&s/kamil/dane aplikacji/dwm.exe
Ten komunikat wywala co pewien czas.Przeskanowałem system 2 razy nic nie wykryło co robić usunąć ten dwm.exe czy co błaga o pomoc.

Edytowane przez raazor90
przenoszę do bezpieczeństwa

kokoxxr
komentarz
komentarz

Najlepiej wypie****** tego avasta i zainstalować coś w rodzaju Kaspersky {wystarczy 6.0}
Avast potrafi san w sobie widzieć wirusa, taka prawda ;]

ponczo12496
komentarz
komentarz

Czyli nie przejmować się wywalaniem tego komunikatu ? proszę o dalsze odpowiedzi.

monkey89
komentarz
komentarz

Weź go odinstaluj i zainstaluj sobie [b]normalnego[/b] antywirusa. ;)

kokoxxr
komentarz
komentarz

[quote name='ponczo12496' timestamp='1295770031' post='1178831']
Czyli nie przejmować się wywalaniem tego komunikatu ? proszę o dalsze odpowiedzi.
[/quote]
tak

ponczo12496
komentarz
komentarz

Mam pytanie zamieniłem antywira na AVG.Po zainstalowaniu go od razu komp zaczął wolniej chodzić w menadżerze jest wiele procesów od avg które dużo zżerają.Czy to od niego mi muli kompa i jeszcze jedno czy jak usunołem avasta i nie mam linku z kodem czy teraz go zainstaluje bez problemu ? Zostawić avg czy znów avasta wiem że takie free to prawie że to samo ale kupnego antyvira planuje na nowego kompa.

sewer19
komentarz
komentarz

Tak to jest jak dostajesz takie porady typu wypier.. U Ciebie jest potrzebna analiza systemu pod kontem Wirusów itp czyli scan odpowiednimi programami i analiza logów ale to wyższa szkoła jazdy, poza tym pewnie po Avasćie są pozostałości(nieprawidłowa deinstalacja) teraz dochodzi drugi anty-wir który może sam w sobie być bardziej obciążający plus pozostałosci po avaście plus być może jakieś czynne infekcje i gotowe

raazor90
komentarz
komentarz

Daj logi z OTL i RSIT http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=104338

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.