x-kom hosting

'zjadanie' liter podczas pisania

oktoffel2
utworzono
utworzono

Witam, niedawno zakupiłem laptop Toshiba Satellite. Standardowo zainstalowany Windows 7. Po około 2 tygodniach użytkowania pojawił sie problem z pisaniem na klawiatrze. Otóż co kilka sekund laptop ma jakby zwiechę i 'zjada' pojedyncze liery. Pisanie staje się uciążliwe. A gdy przyciśne się pojedynczą litere i trzyma to powiedzmy że po 15 znakach jest zwiecha. Zrobiłem już format i nie pomogło.
Dodam że zuważyłem także iż wiatrak pracuje na wyższych obrotach niż przez 1 tydzień użytkowania.
Nic innego sę nie zacina, tylko podczas pisana.
Co by to mogło być?

Gość
komentarz
komentarz

-Przeskanuj komputer
-Ściągnij program Ccleaner - [url="http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html"]Download[/url]

Na każdym programie do pisania? (Word, Office, Notatnik, czy nawet na przeglądarce kiedy piszesz post?)

oktoffel2
komentarz
komentarz (edytowane)

przed formatem przeskanowałem komputer Avastem. Obojętnie gdzie piszę, czy na GG, czy w notatniku czy choćby podczas pisania tej wiadomości teraz. Co chwila sie wracam i pprawiam słowa. Zaraz spróbuje z CCleaner
edit: wyczyściłem co się dało CCleanerem i problem dalej jest...
a oto próbka jak wygląda tekst po napisaniu go średnim tempem:

"Litwo ojczyzno mjam tys jest jak zdrwie, le ce trzeba cenić ten tyko się dowie, kto Cie stracł.."

Edytowane przez oktoffel2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.