x-kom hosting

[Rozwiazany]Czarny ekran

$h0ck
utworzono
utworzono

Mam pewien problem- gdy włączam komputer, ekran jest czarny i słyszę coś takiego- piii [przerwa] pi pi pi. Ktoś wie czym to jest spowodowane? Moja karta graficzna to GIGABYTE GeForce 8800gts 320mb, wersja sterowników- 1.4 (te z pudełka). Dodam jeszcze tylko, że przez 2 tygodnie od kupienia kompa wszystko działało, problem pojawił się po tym jak na chwilę został odłączony prąd.

Jak jest gdzieś podobny temat to proszę o link.

Gość
komentarz
komentarz

Sprawdz czy grafa jest poprawnie wlozona. Te piski swiadcza o bledzie karty graficznej.

Yugo
komentarz
komentarz

w mojej szkole tak samo było kolega wyciągał pamięć czyścił ją i dalej piszczało :/

$h0ck
komentarz
komentarz

Karta jest włożona poprawnie, te piski nadal są, ale jakos udało mi sie włączyć kompa (do 3 razy sztuka :D)

olej3232
komentarz
komentarz

przeczyść sloto od karty graficznej i pamięci! Mam nadzieje że nic Ci się nie spaliło!

$h0ck
komentarz
komentarz

dzieki, tak zrobie

jakby sie spalilo, to bym poczul, a tymbardziej nie uruchomilbym kompa

dar55
komentarz
komentarz

na 99,9% pamięc , włóż do innych banków lub podmień na inne

$h0ck
komentarz
komentarz

Pomogło :D Dzieki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.