x-kom hosting

tv zamiast monitora.- problem

cinnamon
utworzono
utworzono

hey! jestem tu nowa. Mam problem i mam nadzieję, że mi pomożecie go rozwiązać. A więc... podłączyłam Tv do komputera [monitor na gwarancji ;P] i jest problem z rozdzielczością/grafiką... tzn. np. tło jest w porządku, ale ikonki "migają" i nie da się nic odczytać. Wiecie może gdzie można to ustawić. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Boski4
komentarz
komentarz

Grafiki na telewizorze nie da się ustawić zawsze ikonki będziesz miała rozmazane i będą latały, ale podczas oglądania filmów obraz będzie wyraźny i czytelny.

luq
komentarz
komentarz

Pobaw sie ustawieniami z panelu NVIDI lub ATI zależy co tam masz za kartę.

Gość
komentarz
komentarz

cinnamon, Wiesz, jest to odwieczny problem! Na telewizorze obraz z kompa zawsze będzie tak wyglądać i nic z tym nie zrobisz! Dlatego właśnie istnieją monitory, które maja najniższą rozdzielczość 640x480, a przeważnie jest to powyżej 1024x768 i przy odświeżaniu pow. 75Hz. Telewizor potrafi wyświetlać obraz w rozdzielczości PAL 768×576 przy 50Hz. Więc nie można się dziwić, że obraz z kompa na telewizorze wygląda ..... kiepsko. Filmy jeszcze się da oglądać, ale tekst zawsze będzie bardzo kiepski!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.