x-kom hosting

[Rozwiązany]Jaki lapek

andre57
utworzono
utworzono

Pomózcie w wyborze:

1. Toshiba Satellite A 200-1M7

2.Asus F3F-AP141C

3.HP NX 7300 T5500

4.HP NX7400T55oo

Asus i hp pamieci 1Gb 667,dyski 120.

Thosiba pamięć 1Gb 800Mhz,dysk 160,

CO WYBRAĆ???????????????

I dlaczego?

Dzięki

Bamu
komentarz
komentarz

HP to ja bym odrazu odrzucił dlatego że to HP :D

ich specjalnością są drukarki a nie komputery. takie moje zdanie.

a co do Toshiba Satellite A 200-1M7 to polecam.

Oprócz tego ze ma największy dysk i lepsza pamięć od tych co podałeś to Toshiba robi bardzo dobre matryce (Toshiba TruBrite LCD - technologia poprawiająca odwzorowanie barw). pozatym grafika nie najgorsza, procek dobry.

Grande
komentarz
komentarz

Zgadzam się z Bamu_Ulea... Toshiba to sprawdzona marka jeśli chodzi o "lapciaki" - znajomy tym dealuje i nie ma problemów. ;)

Gość
komentarz
komentarz
HP to ja bym odrazu odrzucił dlatego że to HP :Dich specjalnością są drukarki a nie komputery. takie moje zdanie.

Tutaj się nie zgodzę. Od czasu przejęcia przez HP firmy Compaq, te laptopy są coraz lepsze i mogę tą firmę z powodzeniem polecić. Ale z tych czterech także wybrałbym Toshibe.

Ps. Poszukałbym jeszcze laptopa od Dell'a i IBM'a.

Bamu
komentarz
komentarz
te laptopy są coraz lepsze

ale i tak nie są najlepsze, są daleko w tyle za innymi

Grande
komentarz
komentarz

puciek ale IBM i Dell robi troszkę droższe sprzęty a z tych 4 wymienionych to Tośka najlepsza.

Gość
komentarz
komentarz

Bamu_Ulea, Porównywalne z Toshibą.

andre57
komentarz
komentarz

Dziekuję wszystkim za pomoc w wyborze.

zatem Thosiba :)

Przemek
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Toshiba.

Mozesz jeszcze napisac ile masz kasy na wydanie to znajdziemy moze cos lepszego.

andre57
komentarz
komentarz

Niestety dysponuje kasą tylko do 3500 zł :(

Broker
komentarz
komentarz

a co myslicie zeby do tej listy wyboru dowalić jakiegoś laptoka od FujitsuSiemens'a moim zdaniem sprzet tej marki nie zostaje wogole w tyle jeli chodzi o konkurencje

Przemek
komentarz
komentarz

andre57, nie zawracaj sobie glowy FS ;)

Dobra rada.

Broker
komentarz
komentarz

dlaczego tak uważasz ?

Przemek
komentarz
komentarz

Bo to nie sa lapki godne polecenia.

andre57
komentarz
komentarz

Dziękuję Przemku.FS nigdy nie brałem pod uwagę

Rozwazam ten polecony przez Ciebie TOSHIBA SATELLITE A135-S4477+180GB+2GBram+15,4 . Dzięki za dobre rady

Broker
komentarz
komentarz

A skąd takie wnioski używałeś ich kiedyś?? Mój kumpel jechał na nich w show biznesie, mój ojciec używa FS na poligonach przy złych i dobrych warunkach pogodowych nie wali sie w nim nic a wostatniej toshibie poszedl zawias... nie mowie ze toshiba jest do dupy bo tak nie jest ale FS mimo ze sa to producenci znani z innych gałęzi hi-techu to wcale nie odstają...ja gdybym miał brać to bym sobie wziął DEll'a znajdziesz za 3500 kafla dobry sprzęt...

Gość
komentarz
komentarz

A skąd takie wnioski używałeś ich kiedyś
Użyj mocy Broker, To nie są dobre laptopy. Miałem z wieloma do czynienia i nie polecam tej firmy! A jeżeli miałbym wybierać, to prędzej wybrałbym ASUS niż FS! A ASUS jest kiepską firmą! NA pierwszym miejscu stawiam IBM, a na drugim Dell, dalej Toshiba, HP, ASUS i reszta badziewstwa!
andre57
komentarz
komentarz

Na FS nigdy nie zwracałem uwagi :) .Wybieram Toshibę.

Dziekuję Wszystkim za pomoc w wyborze :):)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.