x-kom hosting

[monitor LCD] Ilu calowy monitor jest optymalny?

spam28
utworzono
utworzono

Wiem że to rzecz gustu, ale zastanawiam się ilu calowy monitor kupić. Mam LCD 15 cali i pracuje mi się na nim bardzo dobrze. Jednak widzę że w sprzedaży już ich dawno nie ma a teraz do nabycia są nawet 23'. Monitor w sumie do wszystkiego - gier internetu itd.

Za duży monitor też nie jest dobry więc jaki wybrać?

Dyni@
komentarz
komentarz

Zależy w jakiej odległości od kompa siedzisz, wydaje mi się że 17-stki są najbardziej optymalne, mam teraz 19 i wydaje mi się ciut za duża.

luq
komentarz
komentarz

Ja mam 17 i jestem zadowolony.

Tobie proponuje wybrać albo 17 albo 19 cali. Większy monitor jest niepotrzebny, chyba że do filmów.

WolfiK
komentarz
komentarz
mam teraz 19 i wydaje mi się ciut za duża.

Chcesz się zamienić? ;)

Za duży monitor też nie jest dobry więc jaki wybrać?

proponuję porządna 19 CRT... Jeżeli nie zależy ci na wyglądzie monitora a jego parametrach to tylko CRT.

@Marcin
komentarz
komentarz

17" jest wg mnie najbardziej optymalny ponieważ 19" jest szeroki a za mało wysoki, następny dobry i duży to chyba 21" albo 22" ale to już telewizory hehe

Przemek
komentarz
komentarz
ponieważ 19" jest szeroki a za mało wysoki,

To sie nazywa Panorama ;)

Zwykle 19'' tez sa ;)

Ja mam 17'' LCD i czasami przyznam ze brakuje mi miejsca ;)

Chetnie przygarnalbym jakas panorame.

Mysle ze 19'' dla zwyklego usera jest maksymalnym rozmiarem.

Potem trzeba krecic glowa z kursorem :D

Pamietaj jednak ze z monitorem panoramicznym czesto sa problemy ze starszymi gierkami poniewaz sa ta stosowane inne nietypowe rozdzielczosci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.