x-kom hosting

Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych

DoGeR
komentarz
komentarz
2. Dodaj 2 wektory wartościach F1= 200N F2=600N, które mają przeciwne zwroty.

600N-200N= 400N :P

Gość
komentarz
komentarz

a reszta??

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Mam dość duży problem ponieważ muszę napisać z Angielskiego 2 listy na wtorek. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś zrobił to dla mnie (wiem, wiem trzeba samemu ale chce sobie poprawić oceny).

1. Właśnie wróciłeś z wakacji, które spędziłeś z grupą znajomych. Napisz list do kolegi lub koleżanki z Anglii. Opisz:

a) Z kim byłeś na wakacjach i gdzie przebywaliście.

b)Jakie były dobre strony tych wakacji.

c)Co ci się nie podobało.

d)Jakie są twoje dalsze plany.

Oczywiście ma być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.

2. Drugi chyba jednak będę musiał sam jakoś napisać.

Błagam o pomoc.

Mateo93
komentarz
komentarz

Co do listu to coś się wymyśli :P Tylko jeszcze napisz w jakich to ma być czasach, mi się wydaje że w przeszłym, co nie??

Kurzun
komentarz
komentarz

Jak ktoś Ci napisze to się nie nauczysz. Musisz sam napisać tym bardziej, że to bardzo proste tematy.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

1. Ale jak już pisałem zależy mi na dobre ocenie.

2. Większość próśb z pracą domową w tym miejscu jest "zrób to bo mi się nie chce/nie wiem jak itp. więc może ktoś się zlituje?

Kurzun
komentarz
komentarz

Gotowego to na pewno nikt Ci nie napisze. Jeżeli chodzi Ci o gotową pracę to nie masz nawet czego tu szukać.

Dyni@
komentarz
komentarz
1. Ale jak już pisałem zależy mi na dobre ocenie.

Lepiej jak będziesz miał dopa i się czegoś nauczysz, niż 5 i będziesz tumanem.

Kurzun
komentarz
komentarz
Lepiej jak będziesz miał dopa i się czegoś nauczysz, niż 5 i będziesz tumanem.

Dokładnie, dlatego nikt nie napisze Ci całego listu. Ewentualnie możesz się konsultować, dać do sprawdzenia co napiszesz a wtedy poprawimy, coś dopiszemy.

Gość
komentarz
komentarz

Napisz coś sam a my Ci podpowiemy co ewentualnie w nim zmienić :) Jak nie bedziesz znał jakichś słów to też pisz :) Pozdro ;]

Mateo93
komentarz
komentarz

www.ling.pl <- słownik :)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Coś postaram się nabazgrolić ale aż mi się nie chce, wolałbym już 20 zadań z matmy lub schemat blokowy z infy :( .

Kurzun
komentarz
komentarz

Dawaj, dawaj. Jak napiszesz to Ci sprawdzimy i coś dopiszemy ewentualnie ;- )

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Angielski wrzucę wieczorem późnym a teraz gdyby ktoś mógł mi podać jakoś stronę z dużą ilością zadań do schematów blokowych z informatyki i ogólnie coś do poczytania (na 6 trzeba popracować).

Mateo93
komentarz
komentarz

To teraz ja potrzebuje pomocy :P

Oblicz obwód koła o polu:

16Pi cm2, 4/9Pi m2, 0,25Pi mm2, 2Pi dm2, 3 km2

Pi w zaokrągleniu, czyli 3,14

Niby łatwe ale nie zabardzo pamiętam wszystkie wzory :P

Dyni@
komentarz
komentarz
To teraz ja potrzebuje pomocy :P

Oblicz obwód koła o polu:

16Pi cm2, 4/9Pi m2, 0,25Pi mm2, 2Pi dm2, 3 km2

Pi w zaokrągleniu, czyli 3,14

Niby łatwe ale nie zabardzo pamiętam wszystkie wzory :P

Obwód: 2πr

Pole : πr^2

W pierwszym r= 4 cm

...

Nie chcę po Tobie jeździć, ale dwa wzory, swoją drogą podstawowe i niezbyt trudne nie obciążają zbytnio pamięci. Tak w ogóle to można je znaleźć wszędzie.

Kamix
komentarz
komentarz

Mam z historii napisać co to jest:

grecja6.jpg

Wie ktoś ? Pomocy...

EDIT

Już sam znalazłem ;)

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Mam do opisania 5 bohaterów (dowolnych) z angielskiego. Nie wiem jak najlepiej brzmiał by zwrot "głównie kierował się zasadą", "był oddany (tu nazwy cech jak diaboliczny, zły, dobry)" itp.

GoBi
komentarz
komentarz

Potrzebuje zeby ktos napisał mi list chociaz duzy zarys listu po niemiecku, a ze nie umiem w ząb niemieckiego a komuś zajmie to 10 minut

ma zawierać

podajesz cel i termin wycieczki

poinformuj o swoich życzeniach dotyczących warnków mieszkaniowych i zywieniowych

zapytaj o program wycieczki, oferty promocyjne.

Taki krótki zarys poprosze, a ja sobie skoncze ładnie... prosze... potrzebuje tego nie poniedziałek

Bamu
komentarz
komentarz

Potrzebuje koledzy kilka wzorów !

Pz - moc zasilania

Pstr - moc strat

n - sprawność energetyczna

ps. czy ktos przypadkiem ma Egzamin zawodowy technik elektronik 2007 - praktyczny (Akustyczny wzmacniacz mocy) + rozwiązania, trudno to znaleźć ! jest tylko praktyczny - zasilacz !

GoBi
komentarz
komentarz

Ej a mi nikt nie napiszesz tego listu po niemiecku ??? plisssss......

onna
komentarz
komentarz
Potrzebuje koledzy kilka wzorów !

Pz - moc zasilania

Pstr - moc strat

n - sprawność energetyczna

Mam wielkie chęci bamu żeby Ci pomóc ale sama nie wiem jak na pierwszym roku zaliczyłam elementy i układy elektroniczne więc wybacz ;)

alexander6
komentarz
komentarz
Ej a mi nikt nie napiszesz tego listu po niemiecku ??? plisssss......

http://www.tranexp.com:2000/Translate/result.shtml -wejdż na stronkę i przetłumacz z Polskiego na Niemiecki, trochę pozmieniaj żeby było poprawnie gramatycznie i KONIEC!!!

P.S. Najpierw musisz napisać list po Polsku(oczywiście) :D

hait
komentarz
komentarz

1. Głównie z takich translatorów wychodzi bełkot, który trudno naprawić.

2. Jak nie umie nic w ząb to nie będzie umiał też naprawić.

Ps. Jak nie umiesz ni w ząb niemca to po co masz to pisać? Chodzi mi o to kto to ci zadał?

Jeżeli masz taką lekcję to czemu nic nie umiesz i czy nie masz żadnej książki z której nie mógłbyś wziąć jakieś gotowe zdania tylko pozmieniać?

Gość
komentarz
komentarz

Ostatnio nie było mnie na 2lekcjach matmy i baba zaczęła procenty... Dostałem do domu zadanie:

Powierzchnia jeziora Hańcza to 3,1km^2 a powierzchnia Wielkiego Stawu wynosi 0,3km^2. O ile % mniejsza jest powierzchnia Wielkiego stawu od powierzcn jeziora Hańcza? O ile procent większa jest powierzcnia jeziora Hańcza od powierzchni Wielkiego Stawu? Wynik podaj z dokładnością do części setnych.

No i teraz sie zaczyna... Baba nie toleruje innego sposobu oprucz tego ktory ona podała... z tym że go nierozumiem kompletnie :/

zacząłem robić go wg schematu i wychodzi mi coś takiego:

0,3 + p% x 0,3 = 3,1 | x 100

p% x 0,3 = 3,1 - 0,3 | : 100

p/100 x 0,3 = 3,1 - 0,3 | : 0,3 [p/100 - to jest ułamek]

p/100 = 3,1 - 0,3/100 | x 100 [to też są ułamki]

P = 3,1 - 0,3/100 x 100

P = 2,8/1

P = 2,8 :huh:

I co to ma być? :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.