Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Paski na ekranie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kalasznikov123

kalasznikov123
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 27 maj 2010 - 17:41

Witam, mam problem z moim pctem. Pc jest stary dawno nie byl uzywany z powodu usterki. Otoz podczas uzywania klawiatury, myszki pojawiaja sie dziwne paski na ekranie, potem ekran robi sie ciemny na ok 1s. Dzieje sie tak tylko podczas uzywania myszki/klawiatury. Nagralem filmik. paski pojawiaja sie w 10s, potem jest chwilowa przerwa (nie uzywam klawiatury), i pojawiaja sie znowu - http://kalaszek12.wr...L/uszkodzony_pc .najlepiej to widac podczas zblizenia . Proszę o szybką i dobrą pomoc, bardzo mi zalezy na jego uruchomieniu.

Użytkownik kalasznikov123 edytował ten post 27 maj 2010 - 17:49

• 0

#2 OFFLINE   razor

razor
  • Moderator
  • 3766 postów
431
Znakomity
  • Miejscowość:Bracknell

Napisano 27 maj 2010 - 19:21

Podaj pełną konfigurację komputera wraz z marką i mocą zasilacza
  • 0

Wróciłem...

Sygnatura zgodna z regulaminem//bubciu :PP

#3 OFFLINE   kalasznikov123

kalasznikov123
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 27 maj 2010 - 19:27

Niestety nie mam dostepu dokladnego do kompa wiec podam to co wiem: Procek: Intel Celeron 2Ghz, 700ramu , karta graficzna geforce mmx440 , zasilacz 350W firmy COLORSit. Bardzo dziękuje za zainteresowanie. Jesli to nie wystarczy mów moze uda mi sie odpalic kompa

Użytkownik kalasznikov123 edytował ten post 27 maj 2010 - 19:30

• 0

#4 OFFLINE   razor

razor
  • Moderator
  • 3766 postów
431
Znakomity
  • Miejscowość:Bracknell

Napisano 30 maj 2010 - 12:48

Zobacz jaka będzie sytuacja na markowym zasilaczu, ewentualnie sprawdź jego napięcia miernikiem.
  • 0

Wróciłem...

Sygnatura zgodna z regulaminem//bubciu :PP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)