x-kom hosting

Bateria Problem

Jahu_Jasio
utworzono
utworzono

Witka.

Dawno mnie tu nie było.

Mam problem z moim notebookiem Averatec 6200 Series.

Podczas ładowania baterii,gdy komputer jest włączony również ,lampa bateryjna miga na czerwono/pomarańczowo.Co to oznacza?Ładowałem baterię już 2 noce ,wyjmowałem .

Pomocy :zez:

lesny1993
komentarz
komentarz

taki kolor oznacza że bateria się ładuje

kiedy jest kolor zielony - bateria jest naładowana

Jahu_Jasio
komentarz
komentarz

A to możliwe ,że bateria może się ładować 2 dni? 24 /h >? i się nie naładować?

lesny1993
komentarz
komentarz

Nigdy nie miałem styczności z notebookami tej marki ale jak kiedyś się szybciej ładowało to może coś być z baterią

tazman
komentarz
komentarz

Przeczyść styki powinno pomóc

Jahu_Jasio
komentarz
komentarz

Spróbuje przeczyścić.

onna
komentarz
komentarz

Nie wydaje mi się aby kolor lampki miał się zmienić po naładowaniu.

Nie masz na kompie żadnego miernika który by Ci pokazał czy bateria jest w pełni czy też w jakimś procencie rozładowana ?Oczywiście po odłączeniu od zasilania.

lesny1993
komentarz
komentarz

Ja mam laptopa Acer i podczas ładowania jest pomarańczowy a gdy jest naładowany jest zielona lampka ;P

Przemek
komentarz
komentarz

Dam przyklad.

W swoim Asusie po podlaczeniu ladowarki zapala sie czerwona dioda i gasnie po jej naladowaniu.

W Twoim przypadku jest cos uszkodzone.

Zbyt dlugie ladowanie nie dziala pozytywnie na baterie.

Napisz jak bylo wczesniej.

onna
komentarz
komentarz

Może po prostu dioda nawaliła....

Trochę nie rozumiem problemu, chodzi o to ze dioda nie zmienia koloru czy bateria się nie ładuje, bo to są dwie różne sprawy.. ?

Jahu_Jasio
komentarz
komentarz

Dioda nie zmienia koloru.Gdy komputer jest podłączony do ładowania to dioda miga na pomarańczowo.

Przemek
komentarz
komentarz

Przeczytaj mojego posta wyzej i odpowiedz na pytania.

DragonXT
komentarz
komentarz

cześć,

to jest nowa bateria? ile ma dni/miesięcy/lat ? nie ładowałeś jej dawno?

niektóre baterie z czasem się psują/tracą na swej wartości, ja moją nie wiem ile bym ładował to zawsze mi kontrolka mruga ładowania nawet kiedy jest w stu procentach naładowana, starsze baterie potrafią się tak szybko rozładowywać przynajmniej z tych 100% na 99% , że hej, więc nie dziwie się, że kontrolka ładowania, mruga co jakiś czas, bądź świeci.

Jeśli bateria jest już starsza, albo leżała gdzieś zapomniana, to się tym faktem nie przejmuj, jeśli bateria masz rozładowaną zostaw ją na nockę niech się ładuje ok 12 godzin i nie przejmuj się tym, że laptop ciągle chce ją ładować, normalny efekt...

Pozdrawiam

scorned
komentarz
komentarz

Tak samo miałem w starym dellu ze starą baterią, w nim była to wina baterii która była już padnięta i się bardzo szybko rozładowywała, może masz ten sam problem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.