x-kom hosting

tani laptop na potrzeby studentki

tajri
utworzono
utworzono

Rozwazam kupno laptopa i nie wiem za bardzo jak sie zabrac za dobor sprzetu i zanim sie wybiore w podroz po sklepach w moim miescie jestem ciekawa co mi doradzicie i jak to sie pokryje z tym co mi zaproponuja sprzedawcy... (jak mocno przesadza ze sprzetem) ;)

Chodzi o to ze nie potrzebuje jakiegos super hiper laptopa tylko jakiegos skromnego, taniego, dobrego, wytrzymalego sprzetu do nauki i grzebania po necie... no i zeby ciezki nie byl ;)

no i jeszcze jakby sie dalo oszacowac mniej wiecej ile takie cos by kosztowalo to by milo bylo :)

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

tajri

tajri
komentarz
komentarz

hehehehe jest nawet lepszy od mojego peceta xD

hmmm.... a bywaja slabsze modele? tzn. nie potrzebuje np. nagrywarki dvd ani tak dobrej grafiki

zeniTh
komentarz
komentarz

z nowych taniej już nie będzie niż ten co ja podaję, bo ten co podaje Boski4, to już używka ...

a od HP lapki są bardzo wytrzymałe więc dla tego polecam Ci HP :P ew. Toshiba ale one są już droższe ...

chyba, że chcesz np jakiegoś używanego ?

albo HP tylko ze słabszym prockiem ?

tajri
komentarz
komentarz

hmm... różnica w cenie niewielka... jak juz kupowac to nowego :) teraz wiem jak to mniej wiecej wyglada i... coz, mialam nadzieje ze moj pc nie jest az tak kiepski by byc nizej poziomem niz najtansze nowe laptopy

dzieki za pomoc, teraz sie rozejrze po miescie co mi beda proponowac :)

a jeszcze takie pytanko: laptopy to tylko juz gotowe firmowe czy da sie tez samemu dobrac sprzet na wlasne potrzeby? jesli tak to czy jest to oplacalne?

zeniTh
komentarz
komentarz

oczywiście, że się da ale to przy tym rozwoju techniki jest za drogie - nieopłacalne i czasami jest więcej zachodu niżeli lepiej było by wydać te 200-300 zł więcej i wziąć to samo za trochę więcej ...

tajri
komentarz
komentarz

mhm... a zmiana poszczególnych elementów? gdybym np. po roku chciała zmienić procka albo hdd ? jest to możliwe? czy też już lepiej pozbyć się tego i kupić nowego?

zeniTh
komentarz
komentarz

niee no akurat w tym przypadku można zmieniać bez problemu, to jest prawie tak jak w desktopach ... tylko, że trochę drożej :) niż w desktopach :P

tajri
komentarz
komentarz

a coś mi się o uszy obiło, że wymiana sprzętu w laptopie jest nawet łatwiejsza... prawda to?

zeniTh
komentarz
komentarz

tego nie wiem, nie próbowałem :) bo nie miałem jeszcze swojego laptopa :D jak się dorobię i spróbuję to dam znać...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.