x-kom hosting

Jak zmienic Plik z JPEG NA JPG ?

Krecik11
utworzono
utworzono

Witam mam zdjecie zapisane w pliku JPEG I mam pytanie mianowicie jak moge szybko i prosto zamienic na plik JPG ?
z gory dziekue za odp

dicappo
komentarz
komentarz

wchodzisz do jakiegoś programu dajesz zapisz jako rozwijasz lieste pod nazwa i szukasz jpg klikasz i dajesz zapisz i gotowe

Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Lub nazwa.jpg :)

dicappo
komentarz
komentarz

chyba twój sposób jest prostszy.

Dawid_Dj
komentarz
komentarz (edytowane)

A tak naprawdę to jest to samo ! :D
Poszperałem troche w necie:
Tu masz cytat- "[i]bo .jpeg i .jpg to to samo. A różnica się bierze z tego, że w dosie długość rozszerzenia była ograniczone do 3 znaków, i tak pozostało.
Pozdrawiam[/i]"
Jeszcze dodam tutaj [url="http://pl.wikipedia.org/wiki/JPEG"]LINK[/url]
Rozszerzenia pliku- .jpg, .jpeg, .jpe .jif, .jfif, .jfi
Jeżeli nie możesz dodać zdjęcia jpeg na jakąś strone to sprawdź to:
[i]Otwórz okno exploratora >> Narzędzia >> Opcje folderów >> Widok
Oznacz: Ukryj rozszerzenia znanych typów plików i OK.

Otwórz folder z tym plikiem .jpeg i kliknij Zmień nazwę. Zmień rozszerzenie z .jpeg na .jpg np. z kwadrat.jpeg na kwadrat.jpg[/i]

Dodałem screena z painta i z mojego folderu. JPEG a JPG niczym się nie różni. ;)

Edytowane przez Dawid_Dj
dicappo
komentarz
komentarz

Też właśnie myślałam że to to samo.

  • 1 rok później...
metin22
komentarz
komentarz

moze i jest te formaty jpeg i jpg to jest to samo ale bez powodu by chlopak nie pisał , ja mam podobny problem bo zrzucilem zdj z fona i chce wstawic je na Polska jazde i zdj. mam w formacie JPEG a na polskiej jezdzie jest napisane ze zdj. tylko w formacie jpg to chyba jest w czyms jakas róznica i jak to zmienić pomózcie....

Axel
komentarz
komentarz

MS Paint -> Zapisz Jako -> *.JPG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.