x-kom hosting

Jak zmienić hasło dostępu do wi fi

skgr
utworzono
utworzono

Witam, dla niektórych to pewnie problem banalny, ale ja nie wiem jak to zrobić. Żeby podłączyć się w firmie do neta bezprzewodowego trzeba znać hasło przy czym u nas jest ono takie głupie, że chcemy zmienić na coś prostszego, pytanie jak to zrobić?

tofik177
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki router ??
u mnie jest to na przykład w zakładce 'Maintenance' > 'Administration'

Edytowane przez tofik1778983
Lucider
komentarz
komentarz

Przede wszystkim, to musisz nam podać dokładnie model rutera, żebyśmy mogli Ci powiedzieć jak do niego wejść.

skgr
komentarz
komentarz

Jest to linksys by cisco Model WRT54G2, jak się dostać i jak zmienić hasło dostępu?

Lucider
komentarz
komentarz

Kiedy już jesteś połączony z siecią na "głupie" hasło, wpisz w pasek adresu [i]192.168.1.1[/i] . Pojawi Ci się okno logowania, jeżeli zmienialiście te dane to tylko Wy wiecie co tu wpisać, jeżeli nikt nic z tym nie robił to zostaw pole "login" puste, a w hasło wpisz "admin". Hasło zmienia się w dziale [i]Wireless > Wireless Security[/i].

skgr
komentarz
komentarz

Dzięki, dostałem się według wskazówek do tego routera, hasło faktycznie można zmienić ale wydaje mi się, że ten router nie przyjmuje haseł typu: "kwiatuszek" tylko w hexie czyli mam do dyspozycji wszystkie cyfry i litery od A do E, ciężko z tego ułożyć jakieś normalne, proste hasło dostępu do bezprzewodówki. Jeśli ktoś wie czy istnieje możliwość ustawienia na nim hasła składającego się z obojętnej liczby znaków i przyjmującego jakąkolwiek literę to prosiłbym o wskazówkę jak to zrobić.

szaki
komentarz
komentarz

Kliknij na obrazek
[attachment=10902:wrt54g2.jpg]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.