Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Jak zmienić hasło dostępu do wi fi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   skgr

skgr
  • Użytkownik
  • 10 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 27 kwiecień 2010 - 08:46

Witam, dla niektórych to pewnie problem banalny, ale ja nie wiem jak to zrobić. Żeby podłączyć się w firmie do neta bezprzewodowego trzeba znać hasło przy czym u nas jest ono takie głupie, że chcemy zmienić na coś prostszego, pytanie jak to zrobić?
  • 0

#2 OFFLINE   tofik177

tofik177
  • Użytkownik
  • 2101 postów
139
Dobry
  • Numer GG:
  • Miejscowość:lublin

Napisano 27 kwiecień 2010 - 11:21

Jaki router ??
u mnie jest to na przykład w zakładce 'Maintenance' > 'Administration'

Użytkownik tofik1778983 edytował ten post 27 kwiecień 2010 - 11:23

• 0
Czasami zastanawiam się czego uczą w dzisiejszych czasach na informatyce w szkołach..
Dołączona grafika
http://tofx.pl

#3 OFFLINE   Lucider

Lucider
  • VIP
  • 2275 postów
202
Znakomity
  • Miejscowość:Ustka/Szczecin
Poradniki

Napisano 27 kwiecień 2010 - 13:43

Przede wszystkim, to musisz nam podać dokładnie model rutera, żebyśmy mogli Ci powiedzieć jak do niego wejść.
  • 0

#4 OFFLINE   skgr

skgr
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 27 kwiecień 2010 - 20:17

Jest to linksys by cisco Model WRT54G2, jak się dostać i jak zmienić hasło dostępu?
  • 0

#5 OFFLINE   Lucider

Lucider
  • VIP
  • 2275 postów
202
Znakomity
  • Miejscowość:Ustka/Szczecin
Poradniki

Napisano 27 kwiecień 2010 - 20:33

Kiedy już jesteś połączony z siecią na "głupie" hasło, wpisz w pasek adresu 192.168.1.1 . Pojawi Ci się okno logowania, jeżeli zmienialiście te dane to tylko Wy wiecie co tu wpisać, jeżeli nikt nic z tym nie robił to zostaw pole "login" puste, a w hasło wpisz "admin". Hasło zmienia się w dziale Wireless > Wireless Security.
  • 0

#6 OFFLINE   skgr

skgr
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 28 kwiecień 2010 - 18:39

Dzięki, dostałem się według wskazówek do tego routera, hasło faktycznie można zmienić ale wydaje mi się, że ten router nie przyjmuje haseł typu: "kwiatuszek" tylko w hexie czyli mam do dyspozycji wszystkie cyfry i litery od A do E, ciężko z tego ułożyć jakieś normalne, proste hasło dostępu do bezprzewodówki. Jeśli ktoś wie czy istnieje możliwość ustawienia na nim hasła składającego się z obojętnej liczby znaków i przyjmującego jakąkolwiek literę to prosiłbym o wskazówkę jak to zrobić.
  • 0

#7 ONLINE   szaki

szaki
  • VIP
  • 7114 postów
725
Znakomity
  • Miejscowość:łódzkie

Napisano 28 kwiecień 2010 - 18:51

Kliknij na obrazek
[attachment=10902:wrt54g2.jpg]
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)