x-kom hosting

Problem z blueconnect - błąd 628

milo999
utworzono
utworzono

Witam,
Mam problem z blueconnect, podczas próby połączenia wyskakuje błąd 628 na modelu Huwei e160g.
Czego moze być to wina... blokują się jakieś porty czy jest to wina zupełnie czegoś innego??
Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o pomoc

pozdrawiam

raazor90
komentarz
komentarz

Nie wiem jak to dokładnie jest z blueconnect ale zapewne masz do niego jakieś oprogramowanie, spróbuj przeinstalować. Spotkałem się z podobnym problemem, ale w sieci Orange i tam uszkodzony był modem. Ale bądźmy dobrej myśli ;)

rokko
komentarz
komentarz

[quote]podczas próby połączenia wyskakuje błąd 628[/quote]
Czytaj => http://technet.microsoft.com/pl-pl/library/cc773153%28WS.10%29.aspx#BKMK_628

Walerian
komentarz
komentarz

Milo jak instalowales modem blue connect to pewnie dostales jakieś broszury, tam powinno być wyjasnione co jaki blad oznacza. Mialam podoba sytuacje, okazalo się ze uszkodzony był modem, ale szkoda już pisac o naprawach, może teraz cos się pod tym wzgledem usprawnilo. Net mobilny ma to do siebie ze często cos jest z modemem , polaczeniami etc. Oosbiscie zastanawiam się nad tpsa bo oferuja 6mb za 69 zl. Może to nie to samo co mobilny, ale na pewno są nieco dluzej na rynku i mają najwiekszy zasieg. Proponuje zadzownic do biura obslugi klienta, powinni Ci cos podpowiedzi w kwesti błędu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.