x-kom hosting

Acer Aspire 3005 wlmi chyba BIOS

DesmondCrazy
utworzono
utworzono

Dzisiaj podczas wchodzenia w BIOS lap się wyłączył, tzn czarny ekran, wiatrak kręci, dioda power miga na pomarańczowo. Za każdym razem to samo, po wyjęciu i ponownym włożeniu baterii też.

Wracając do wchodzenia w BIOS, nawet się nie załadował, po komendzie

SETUP INITIALIZING komp zdechł, nie słychać twardego tylko wiatrak. Jeżeli ktoś wie co może być przyczyną problemu proszę o odpowiedź.

P.S.

nie wiem czy to ważne, ale po włożeniu płyty DVD napęd wydaje się ją czytać, wyraźnie to słychać

blue555
komentarz
komentarz

Czy coś pisze przy tym włączeniu kompa?

Miałem podobny problem, tyle, że bios się ładował, ale nie włączyłem kompa, był czarny ekran z napisem: Operating system not found.

Okazało się, że dysk się spalił...

DesmondCrazy
komentarz
komentarz

Nie pojawia się nic, czarny ekran, jak by był wyłączony. Tylko wiatrak kręci, twardy wydaje się ruszać, ale tylko przez sekundę.

Może wystarczy zrobić BIOS CLEAR, ale nie wiem czy są na płycie jakieś zworki i nie mogę znaleźć baterii od BIOS'u. Szukałem manuala do tego złoma (na necie) ale bez skutku. HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!

blue555
komentarz
komentarz

A spróbuj dać tam inny dysk, zobaczymy czy działa.

Jeśli oczywiście masz.

DesmondCrazy
komentarz
komentarz

Dzwoniłem do Tech Support i powiedzieli mi że to BIOS na 100% :(

ACER TO SZROT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.