Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Najlepszy antywirus do laptopa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   lukas514

lukas514
  • Użytkownik
  • 10 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 06 marzec 2010 - 23:27

Witam. Chcę zainstalować jakiś antywirus do laptopa. Chodzi mi o to żeby nie spowalniał zbytnio pracy systemu (Windows 7) i nie zżerał dużo pamięci.Jaki będzie odpowiedni i najlepszy?
  • 0

#2 OFFLINE   Techfanatyk

Techfanatyk
  • Użytkownik
  • 3944 postów
557
Znakomity
Poradniki

Napisano 06 marzec 2010 - 23:31

Comodo Internet Security - mam go na netbooku i nawet tak słabej maszyny nie obciąża w zauważalnym stopniu. Ma też w sobie wbudowany firewall, jest za darmo i po polsku.
  • 1

Techfanatyk.net - opiniotwórczy blog sprzętowy

moderator

#3 OFFLINE   lukas514

lukas514
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 10 postów
0
Neutralny
  • Numer GG:

Napisano 07 marzec 2010 - 11:00

Ok. A co myślicie o avansie. Miałem go na kompie stacjonarnym ale był on dosyć słaby i antywirus w pewnym stopniu spowalniał prace komputera. Teraz natomiast na notebooku mam Windowsa 7 i nie wiem czy avans by tutaj nie mulił, chociaż mam w sumie dobre parametry(procesor AMD dwurdzeniowy i 4 gb ramu ddr 2)
  • 0

#4 OFFLINE   Techfanatyk

Techfanatyk
  • Użytkownik
  • 3944 postów
557
Znakomity
Poradniki

Napisano 10 marzec 2010 - 22:25

A co myślicie o avansie

Avaście*. Nowsze wersje podobno dają radę, jednakże i tak wolałbym Comodo.
  • 0

moderator

#5 OFFLINE   Cyprian

Cyprian
  • VIP
  • 3774 postów
371
Znakomity
  • Miejscowość:Ozorków

Napisano 10 marzec 2010 - 22:27

Ja ze swojej strony polecę AVG. Również nieodczuwalny w pracy na notebooku o parametrach zbliżonych do netbooka :D Jest skuteczny i w ogóle nie mam z nim problemów.
  • 0

Dołączona grafika

#6 OFFLINE   Ricky7

Ricky7
  • Użytkownik
  • 40 postów
2
Neutralny

Napisano 11 marzec 2010 - 11:20

Ja również polecam AVG, w wersji free zupełnie Ci wystarczy. Do tego dołożysz Comodo Firewall i masz kompa bezpiecznego. :)
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

PIRATOM W USUNIĘCIU WIRUSÓW NIE POMAGAM.

#7 OFFLINE   misiex

misiex
  • Użytkownik
  • 10 postów
0
Neutralny

Napisano 14 marzec 2010 - 21:40

Sam używam Norton Antyvirus 2010 zarówno na lapsie z W7 jak i budzie z XP. Działa szybko i i jest atrakcyjny cenowo.
  • 0

#8 OFFLINE   dark_fear

dark_fear
  • Użytkownik zbanowany
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 15 marzec 2010 - 22:09

Witam. Chcę zainstalować jakiś antywirus do laptopa. Chodzi mi o to żeby nie spowalniał zbytnio pracy systemu (Windows 7) i nie zżerał dużo pamięci.Jaki będzie odpowiedni i najlepszy?

hej.

ja mam samsunga r720. mam na nim zainstalowanego F-Secure'a IS 2010. jak narazie 0 problemów. też windows 7. co prawda mam 4 gb ramu ale win 32 bit wiec widzi mi niecałe 3.. program zjada jeskieś 2 mg ramu.. więc chyba nie najgorzej. no i szybko się włącza. z wykrywalnością też nie najgorzej.
  • 0

#9 OFFLINE   masder

masder
  • Użytkownik zbanowany
  • 5 postów
0
Neutralny

Napisano 17 marzec 2010 - 19:25

mam na nim zainstalowanego F-Secure'a IS 2010. jak narazie 0 problemów. też windows 7. program zjada jeskieś 2 mg ramu.. więc chyba nie najgorzej. no i szybko się włącza. z wykrywalnością też nie najgorzej.

siema ;d
mam podobny sprzęt. też w7 i F-Secure'a i z pewnością mogę potwierdzić twoje słowa ;)mi też zjada 2 mg. a wykrywalność jest dobra. ok 98 %. więc raczej czołówka.
  • 0

#10 OFFLINE   dewot1

dewot1
  • Użytkownik zbanowany
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 19 marzec 2010 - 16:59

spoko. ja właśnie niedawno zacząłem korzystać z FSa ale na xp. i też jest spoko. nic nie tnie, chociaż sprzętu nie mam z najwyższej półki. taki średni. (1 gb ramu proc 1,8 ghz)
  • 0

#11 OFFLINE   Sicknature

Sicknature
  • Użytkownik zbanowany
  • 12695 postów
1194
Znakomity

Napisano 19 marzec 2010 - 17:30

Avira Free tez jest dobrym antywirusem a w stopniu znikomym obciąża nawet starsze laptopy.
  • 0

#12 OFFLINE   mario32

mario32
  • Użytkownik
  • 1 postów
0
Neutralny

Napisano 25 marzec 2010 - 14:52

Ja proponuję, norton 360 wersje z 2010 roku. Prosta w instalacja, łatwa w obsłudze, nie zwiesza komputera i co najważniejsze wykrywa i natychmiastowo usuwa wszelkie wirusy.
  • 0

#13 OFFLINE   rokisfun

rokisfun
  • Użytkownik
  • 13 postów
0
Neutralny

Napisano 26 marzec 2010 - 00:02

Norton 360 jest oki, ale ja osobiscie wole Norton Internet Security 2010, jest bardziej konfigurowalny i chyba lekko szybszy
  • 0

#14 OFFLINE   Techfanatyk

Techfanatyk
  • Użytkownik
  • 3944 postów
557
Znakomity
Poradniki

Napisano 27 marzec 2010 - 09:58

Ja również polecam AVG, w wersji free zupełnie Ci wystarczy. Do tego dołożysz Comodo Firewall i masz kompa bezpiecznego. :)

AVG zżera zasoby, dobry jest na stacjonarkę (mam takowe combo na LLPC) ale pod laptopem jednak Comodo jest lepszy - spokojnie pracuje nawet na EeePC.

Norton Internet Security 2010, jest bardziej konfigurowalny i chyba lekko szybszy

Ale płatny ;).
  • 0

moderator

#15 OFFLINE   walery69

walery69
  • Użytkownik
  • 16 postów
1
Neutralny

Napisano 27 marzec 2010 - 12:38

@EvilKillaruna Norton płatny - of course, ale na bezpieczenstwie w internecie nie ma co przesadnie oszczedzac.. przejaskrawiajac koszt dzienny na poziomie groszy ma sie nijak do straty pieniedzy z konta, czy starty danych z dysku.. Ja jednak stawiam na wydatek i wieksze poczucie bezpieczenstwa, niz w darmowym sofcie.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)