x-kom hosting

blokowanie stron przez anty wirus eset nod32

kalis944
utworzono
utworzono

Ten anty wirus zablokował mi bardzo ważne dla mnie strony z której korzysta na codzienny co mogę z tym zrobić, wyskakuje mi takie coś

Szczegóły:

Strona:
http://nod32sky.com/

Uwagi:
Dostęp do strony został zablokowany przez ESET NOD32 Antivirus.
Strona znajduje się na liście stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne
aplikacje. Lista jest definiowana przez producenta.

rokko
komentarz
komentarz

Dodaj wybrane adresy stron do wyjątków.
http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=210914

kalis944
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc!!

  • 2 lata później...
victor.s32
komentarz
komentarz (edytowane)

No, dobrze. Należy "dodać wybrane adresy stron do wyjątków".
Ale co zrobić aby zdjąć taką blokadę ze strony, tj usunąć ją z [b]listy stron zawierających wirusy i inne niebezpieczne aplikacje, [/b]
[b]która to lista jest definiowana przez producenta[/b]?!
Pytam, ponieważ mam stronę do której ESET blokuje dostęp. Użytkownicy korzystający z niego skarżą się na to.
Oskarżają mnie również o rozprzestrzenianie niebezpiecznego oprogramowania, co nie jest prawdą,
ponieważ wg. innych programów antywirusowych, oraz kilku skanerów online, strona jest czysta.
Rozwiązanie z dodaniem wybranych adresów stron do wyjątków jakoś mnie nie zadowala, tym bardziej zmiana domeny!

Edytowane przez victor.s32
  • 5 lat później...
johnytravi
komentarz
komentarz

Polecam plik PDF, w którym jest opisany system nielegalnych blokowań stron przez firmę DAGMA Sp. z o.o., na stronach nie ma wirusów, na stronach nie ma wyłudzania danych, strony są czyste. Po prostu działania nieuczciwej konkurencji. Można kupić taniej za granicą i odsprzedać drożej w Polsce, ale nie przy DAGMA Sp. z o.o.. ESET musi być tylko od nich, a monopolu na rynek zgodnie z wyrokiem KE nie mogą posiadać i oprócz łamania prawa polskiego, to jeszcze łamią prawa UE. Gratulujemy!

RE_ Złoszenie strony.pdf

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.