x-kom hosting

Wybór karty do 200zl

zibby15
utworzono
utworzono

Prosiłbym szanownych użytkowników tego jakże dobrego forum o pomoc :). Mianowicie zastanawiam się nad wyborem karty graficznej do 200zl (ale lepiej by było gdyby była do 170zl). Najlepiej z allegro. Chodzi przede wszystkim żeby dobrze na niej chodziły gry. Myślałem nad geForce 6200 ale nie znam sie na kartach więc proszę was o pomoc . Z góry dzięki

Gość
komentarz
komentarz

zibby15, Na AGP czy PCI-E? Jaką masz płytę główną?

Gość
komentarz
komentarz

kwachu1992, Dałeś dwa identyczne linki do 6200 :)

WolfiK
komentarz
komentarz
polecam właśnie tą 6200

Hm jezeli ją zmodujesz do 6600 to wszystko będzie git... Ale jeżeli 4 potoki będą uszkodzone to nie wiem czy zajkup tej karty będzie dobtym wyborem... Ja proponuję do 200 zł kupić w takiej kolejności

1 6600GT (ciut musisz dołożyć )

2 x700pro ( 229 zł chyba nowa kosztuje)

3 9800 pro/6600 (spokojnie się wyrobisz w tej kasie)

zibby15
komentarz
komentarz

Mi sie wydaje że mam PCI-e ale pewien nie jestem. Może to wam pomoże to ustalić:moja płyta główna to AMD Athlon a karta graficzna to radeon 9200se

Gość
komentarz
komentarz

Masz na 99% AGP. Radeony 9200se chyba nie były produkowane na PCI-E, o ile mnie pamięć nie myli :)

WolfiK
komentarz
komentarz

Radeony 9200se chyba nie były produkowane na PCI-E, o ile mnie pamięć nie myli
Nie myli cię puciek pomimo podeszłego wieku :D wszystkie radeony z serii 9xxx były na AGP :P
zibby15
komentarz
komentarz

Czyli jaką kartę proponujecie która dobrze sprawdzi się w grach i jest w granicach tej ceny co podałem? Chyba dobrze by było żeby miała 256 mb

WolfiK
komentarz
komentarz
Chyba dobrze by było żeby miała 256 mb

niekoniecznie..

1 6600GT (ciut musisz dołożyć )

2 x700pro ( 229 zł chyba nowa kosztuje)

3 9800 pro/6600 (spokojnie się wyrobisz w tej kasie)

to + x700

zibby15
komentarz
komentarz

Czyli mam wybierać z tych czterech. A wy którą byście wybrali na moim miejscu?

kwachu1992
komentarz
komentarz

ja bym dołożył troszkę kasy i kupił 6600gt :)

pozdro

zibby15
komentarz
komentarz

Ale w tej karcie jest złącze PCI-e a ja mam w płycie głównej AGP

zibby15
komentarz
komentarz

a czy na takiej konfiguracji komputera:AMD Athlon Xp 2200+ 2.00 GHz,

768 ram GeForce 6600gt (czyli ta która mi polecacie będą mi działały nowe gry takie jak company of heroes itp na jakiś większych ustawieniach ?

kwachu1992
komentarz
komentarz
czy na takiej konfiguracji komputera:AMD Athlon Xp 2200+ 2.00 GHz,

768 ram GeForce 6600gt (czyli ta która mi polecacie będą mi działały nowe gry takie jak company of heroes itp na jakiś większych ustawieniach ?

nie licz na to :) do nowych gier na wiekszych ustawieniach przydała by Ci się 7900 ;)

NIE MA SZANS żeby Ci chodziły nowsze gry na wiekszych ustawieniach :)

pozdro

zibby15
komentarz
komentarz

a nowe gry w ogóle beda mi chodzic? i czy ta karta ma pixel shadery w wersji 3.0

kwachu1992
komentarz
komentarz

nowsze gdy powinny Ci chodzić ale na niskich detalach.

tu masz troszkę o tej karcie http://pclab.pl/art17356-12.html#Club%203D...20GT%20128%20MB

z tego co wiem to nie ma pixel shader w wersji 3.0

[ Dodano: 2007-07-26, 18:03 ]

jednak jeżeli chcesz by nowsze gdy Ci wogóle chodziły "jako tako" to radzę dokupić jeszcze ramu przynajmniej do 1 gb bo to w dzisiejszych czasach standard!

demarco
komentarz
komentarz
Z czasem sie i ramu doda :) A co myślisz o tej karcie http://www.allegro.pl/ite...urbo_force.html

kiepska, do gier się nie nada

kwachu1992
komentarz
komentarz

dużo lepsza od tej Gigabyte 6200 256mb bedzie ta co ja podałem 6600gt mimo iz nie ma pixel shader 3.0 to i tak lepsza chociazby ta ktora podalem ja ma magistrale 128 bit a ta Twoja ma tylko 64 :/

WolfiK
komentarz
komentarz
6600gt mimo iz nie ma pixel shader 3.0

Kto nie ma pixel shader 3.0? 6600GT? nie żartuj sobie...

Na tym konfigu który podałeś nowe gierki nie będą szaleć ale company heroes będzie śmigać a far cry i doom3 na full detalach w 1024/768 (z obniżonym AA)

kwachu1992
komentarz
komentarz

wolf2931, to Twoje zdanie a ja nie bede sie klucil :)

z tym pixel shader moze sie pomyliłem, fakt ;)

pozdro

zibby15
komentarz
komentarz

no to postanowione. Kupuje 6600gt. A jeszcze jedno mam plyte główną ASRock K7S8X v3 pociągnie ona to wszystko? Słyszałem że jak płyta główna do du*y to i najlepsza karta dużo nie pomoże

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.