Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Najlepsze kodeki?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   krzychuk

krzychuk
  • Użytkownik
  • 36 postów
0
Neutralny

Napisano 13 luty 2010 - 16:37

Witam.

Mam do was prośbę, mógłby mi ktoś podesłać linki albo chociaż powiedzieć, co wystarczy zainstalować aby wszystkie filmy i teledyski chodziły mi bez problemu? Pościągałem już trochę tego, poinstalowałem, w sumei wszystko mi śmiga, jednak na niektórych filmach i teledyskach widać niebieskie paski (odtwarzam w WMP 10).Mam Windowsa XP SP3.
  • 0

#2 OFFLINE   danielek316

danielek316
  • Administrator
  • 3699 postów
574
Znakomity
  • Miejscowość:Wronki

Napisano 13 luty 2010 - 16:40

Ja polecam K-Lite : http://www.instalki...._Codec_Pack.php
Używam ich od zawsze i jeszcze nie było sytuacji żeby mnie zawiodły. Mają wbudowany odtwarzacz Media Player Classic moim zdaniem bijący WMP na starcie. Poza tym w skład pakietu wchodzi kilkadziesiąt filtrów, kodeków oraz innych narzędzi, które pozwalają na bezproblemowe odtwarzanie multimediów. :)
  • 1

Dołączona grafika
by Pikusław

Dołączona grafika

#3 OFFLINE   bart86

bart86
  • Użytkownik
  • 1056 postów
69
Neutralny

Napisano 13 luty 2010 - 16:41

spróbuj program VLC
  • 1

płyta główna: DFI LanParty DK P55-T3eH9 , procesor: intel core i5-760 2,8@3,6GHz , cooler: Zalman cnps 10x performa , ramy: Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz CL8 , grafika: MSI GTX560 Ti Twin Frozer II OC , dysk twardy: 2xsamsung hd502hj 500GB(raid0) , zasilacz Thermaltake SMART SE 730 W , obudowa: Aerocool pgs RS-9 , system: Windows 7 Professional x64

#4 OFFLINE   krzychuk

krzychuk
  • Autor tematu
  • Użytkownik
  • 36 postów
0
Neutralny

Napisano 14 luty 2010 - 10:49

Dzięki, wszystko działa. Choć na niektórych klipach nadal mam te wkurzające niebieskie paski, ale to tylko w WMP.

A co do tego programu VLC to również pobrałem, komentarze na dobreprogramy.pl mnie do tego bardzo zachęciły.

Pozdrawiam.
  • 0

#5 OFFLINE   Psycholandia

Psycholandia
  • Użytkownik
  • 9022 postów
936
Znakomity
  • Miejscowość:Psycholandia. ^^
Poradniki

Napisano 14 luty 2010 - 11:39

Ja polecam te same kodeki co Danielek, używam od lat i problemów nie ma.
  • 0

Kontakt ze mną:
http://andziorka.wordpress.com/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | Twój Sony Ericsson | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)