x-kom hosting

Brak Pliku iertutil.dll. Co robić?

kilovar
utworzono
utworzono

Witam! Pisze gdyż mam pewną sprawe. Widziałem już tematy innych użytkowników, na ten temat jednak nie znalazłem pomocy. Mój problem nieco różni się od pozostałych. Inni użytkownicy, nie mogli nic zdziałać gdyż mieli tylko czysty pulpit bez paska startu itp. Ja jednak, mam prawie wszystko sprawne, nie liczac kilku programow, ktore gdy probuje je uruchomić wyskakuje taki oto komunikat: Nie znaleziono porządkowej 120 w bibliotece dołączanej dynamicznie iertutil.dll . Plik jest na komputerze! Sciaganie go z internetu i podstawianie tego pliku do D:\WINDOWS\system32, resety komputera i inne (dosyć proste) operacje, nie pomogły. Prosił bym o pomoc w tej sprawie!

PS. Przepraszam za błędy ortograficzne itp. ;)

asmodeuszz
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=124277 - spróbuj tego. Może być wymagana płyta Windows, aby naprawić system.

.virus
komentarz
komentarz

Również mam podobny problem. Lecz mi wyskakuje to podczas włączania dokumentu .pdf. Polecenie /SCANNOW nie wykonuje się.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.