Skocz do zawartości

ForumPC.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Brak Pliku iertutil.dll. Co robić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kilovar

kilovar
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralny

Napisano 07 luty 2010 - 12:44

Witam! Pisze gdyż mam pewną sprawe. Widziałem już tematy innych użytkowników, na ten temat jednak nie znalazłem pomocy. Mój problem nieco różni się od pozostałych. Inni użytkownicy, nie mogli nic zdziałać gdyż mieli tylko czysty pulpit bez paska startu itp. Ja jednak, mam prawie wszystko sprawne, nie liczac kilku programow, ktore gdy probuje je uruchomić wyskakuje taki oto komunikat: Nie znaleziono porządkowej 120 w bibliotece dołączanej dynamicznie iertutil.dll . Plik jest na komputerze! Sciaganie go z internetu i podstawianie tego pliku do D:\WINDOWS\system32, resety komputera i inne (dosyć proste) operacje, nie pomogły. Prosił bym o pomoc w tej sprawie!

PS. Przepraszam za błędy ortograficzne itp. ;)
  • 0

#2 OFFLINE   Cyprian

Cyprian
  • VIP
  • 3774 postów
371
Znakomity
  • Miejscowość:Ozorków

Napisano 07 luty 2010 - 13:08

http://www.forumpc.p...howtopic=124277 - spróbuj tego. Może być wymagana płyta Windows, aby naprawić system.
  • 0

Dołączona grafika

#3 OFFLINE   .virus

.virus
  • Użytkownik
  • 302 postów
20
Neutralny

Napisano 07 luty 2010 - 22:57

Również mam podobny problem. Lecz mi wyskakuje to podczas włączania dokumentu .pdf. Polecenie /SCANNOW nie wykonuje się.
  • 0

Młody wyga forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Przekaż 1% podatku na rzecz OPP | tanie domeny w PROGRESO

Zawartość każdej wiadomości wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich)