x-kom hosting

Panel LCD panoramka do 1000 zł

direl
utworzono
utworzono

Witam,

mam zamiar wyposażyc się w nowy panel lcd, potrzebuuje konkrtny panoramke niezbedna do programow graficznyhch z rozbudowanym interfejsem (na mysli mam produkty Adobe). Co radzicie 20' czy 19' i jakich firm? myślałem o belinea 20' koszt na allegro 800 zł plus kurier ale co Wy o tym myślicie :) aha ważne mam młodszego brata więc zeby byl tez dobry do gier;) bo nie do konca wiem jak to z panoramkami chociaz slyszlame ze chodza normalnie

direl
komentarz
komentarz

a jak z grami? tymi nowszymi i troche starszymi? na panoramce? bo ten drugi iyama to zwykly lcd

[ Dodano: 2007-07-22, 22:14 ]

na co nalezy zwracac uwagę przy zakupie lcd? co jest najwazniejsze nie chce kupic byle czego a chcialbym zeby kolory byly bardzo zywe itd :)

Przemek
komentarz
komentarz

No wlasnie ze starszymi grami na panoramie bywa roznie.

Niektore maja tylko znieksztalcony obraz a inne nie chca sie uruchomic.

Ten drugi monitor co prawda nie jest panorama ale ma pivota co przyda sie grafikowi ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.