x-kom hosting

[Rozwiazany]Nagły problem z monitorem LG L1900R

MatiZ
utworzono
utworzono

Witam serdecznie!

Mam niespodziewany problem - Po włączeniu komputera monitor wyświetlał normalnie. Podłączyłem nowe głośniki, a gdy uniosłem głowę by poszukać Winampa, zauważyłem iż wyświetlany obraz jest przyciemniony, jakby brightness spadło o połowę - obraz jest przygaszony, smutny i szary. Nie mam pojęcia co mogło się stać (trudno mi uwierzyć by miało to związek z włożeniem wtyczki od głośników) i sprawdziłem kable od monitora, czy aby się nie poluzowały. Wszystko wydaje się w porządku. Proszę Was więc, użytkownicy, o pomoc - Może ktoś miał podobny problem i wie, co należy przykręcić (i gdzie? Na monitorze nie ma ani jednego poza on/ off guzika :))/ustawić, by wszystko wróciło do normy? Będę niezwykle wdzięczny za odpowiedzi.

Przemek
komentarz
komentarz

Po odlaczeniu glosnikow jest taki sam efekt ?

MatiZ
komentarz
komentarz

Tak, odłączenie głośników niczego nie zmieniło.

Przemek
komentarz
komentarz

A mozesz ustawic po swojemu ?

Tak zeby bylo jak wczesniej.

Gwarancja jest ?

MatiZ
komentarz
komentarz

Sęk w tym że nie mam pojęcia jak było wcześniej, ani jak ustawić go prawidłowo.

Gwarancja jest, owszem, ale wydaje mi się że problem jest banalny i nie wart działań gwarancyjnych, ot jakaś błahostka, dlatego wciąż czekam na pomysły mądrzejszych w tej kwestii od siebie, czyli Was :). Ja w kwestii komputerów jestem dosyć zielony.

Przemek
komentarz
komentarz

W programie ktory nazywa sie forteManager mozesz zmieniac takie ustawienia ;)

Gość
komentarz
komentarz

A masz oprogramowanie do tego monitorka? W niektórych monitorach sterowanie odbywa się programowo. Wgraj soft i sprawdź. Jeżeli to nie pomoże, to możliwe, że padła Ci jedna ze świetlówek w monitorze i wtedy na gwarancję.

MatiZ
komentarz
komentarz

Użyłem programu forteManager i wszystko wróciło do normy. Bardzo Wam dziękuję za porady, a zwłaszcza Przemkowi. Wydaje mi się, że wątek może pójść do kasacji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.